Dungeon Hunter Champions ikon

Dungeon Hunter Champions APK

v1.8.36

Dungeon Hunter Champions Açıklama

Dungeon Hunter Champions ile destansı 5'e 5 savaşlar oyuncuları bekliyor.


RPG tabanlı geliştirilen oyunda gerçek zamanlı olarak oyunculara karşı savaşlara katılıyor; takımınızla birlikte en iyi savaşçı olmaya çalışıyorsunuz. Gameloft'un Dungeon Hunter serisindeki karakterler, Dungeon Hunter Champions'ta da bulunuyor. Oyundaki temel fark ise oyuncuların takım halinde şampiyonluk için savaşması. Bu haliyle oyun eSpor tarzına benziyor.


Her defasında daha farklı daha yeni karakterlerle karşılaşacağınız takım maçı modunda savaşlar hiç bitmiyor. En çok puanı toplayan takımın kazanacağı savaşlar sonrasında ödül puanları kazanıyorsunuz. Bu ödüllerle birlikte karakterinizin özel yeteneklerini geliştirmeniz gerekiyor. Savaşçınızın güçlü olması oyunda sizi her zaman önde tutuyor.


Gameloft Dungeon Hunter oyun serisiyle MMORPG tarzında başarılı işler çıkarmıştı. Dungeon Hunter Champions'ta da bu başarısından izler görmek mümkün, hem grafik kalitesi hem de oyun kurgusu bakımından oyuncuları sürükleyen bir hikaye ortaya çıkmış. Ücretsiz Dungeon Hunter Champions APK dosyasını indirerek destansı savaşlardaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Dungeon Hunter Champions APK son sürüm güncellemesinde diğer oyuncularla birebir mesajlaşma özelliği eklenmiş ve günlük ödüller güncellenmiş.

Dungeon Hunter Champions ekran görüntüleri Dungeon Hunter Champions ekran görüntüleri Dungeon Hunter Champions ekran görüntüleri Dungeon Hunter Champions ekran görüntüleri Dungeon Hunter Champions ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.36

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi04.04.2018 - 12:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme263

Dosya boyutu 87.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8582

GÜVENLİKİndireceğiniz Dungeon Hunter Champions APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.android.ANMP.GloftD6HM

APK imzası: ebb8a6588f7289488f8d30d11dc020bc8d4cfb0c

Dungeon Hunter Champions eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Dungeon Hunter Champions versiyonları:
  • 1. Dungeon Hunter Champions v1.4.57
  • 2. Dungeon Hunter Champions v1.3.48
  • 3. Dungeon Hunter Champions v0.6.47
  • 4. Dungeon Hunter Champions v1.4.57

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.4

5 kullanıcı oyuna göre

Dungeon Hunter Champions için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Dungeon Hunter Champions v0.6.47 için
Günaydın oyunun aşkım