Dungeon Hunter Champions ikon

Dungeon Hunter Champions APK

v1.4.57

Dungeon Hunter Champions ile destansı 5'e 5 savaşlar oyuncuları bekliyor.

 

RPG tabanlı geliştirilen oyunda gerçek zamanlı olarak oyunculara karşı savaşlara katılıyor; takımınızla birlikte en iyi savaşçı olmaya çalışıyorsunuz. Gameloft'un Dungeon Hunter serisindeki karakterler, Dungeon Hunter Champions'ta da bulunuyor. Oyundaki temel fark ise oyuncuların takım halinde şampiyonluk için savaşması. Bu haliyle oyun eSpor tarzına benziyor.

 

Her defasında daha farklı daha yeni karakterlerle karşılaşacağınız takım maçı modunda savaşlar hiç bitmiyor. En çok puanı toplayan takımın kazanacağı savaşlar sonrasında ödül puanları kazanıyorsunuz. Bu ödüllerle birlikte karakterinizin özel yeteneklerini geliştirmeniz gerekiyor. Savaşçınızın güçlü olması oyunda sizi her zaman önde tutuyor.

 

Gameloft Dungeon Hunter oyun serisiyle MMORPG tarzında başarılı işler çıkarmıştı. Dungeon Hunter Champions'ta da bu başarısından izler görmek mümkün, hem grafik kalitesi hem de oyun kurgusu bakımından oyuncuları sürükleyen bir hikaye ortaya çıkmış. Ücretsiz Dungeon Hunter Champions APK dosyasını indirerek destansı savaşlardaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Dungeon Hunter Champions ekran görüntüleri Dungeon Hunter Champions ekran görüntüleri Dungeon Hunter Champions ekran görüntüleri Dungeon Hunter Champions ekran görüntüleri Dungeon Hunter Champions ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni karakter: Silahbaz eklenmiş, Lonca Savaşları eklenmiş, 5v5 yetenek sistemi geliştirilmiş.

Yorumlar

Dungeon Hunter Champions için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Dungeon Hunter Champions v0.6.47 için
Günaydın oyunun aşkım