Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG ikon

Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG APK

v1.3.1

Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG APK oyununda yepyeni bir RPG deneyimi oyun severleri bekliyor.


Geniş bir oyun hikayesiyle dikkat çeken yapımda dünyayı yok etmeye çalışan bir tehdite karşı askeri bir ekibin başı olarak mücadeleye başlıyorsunuz. PvP tabanlı yürüteceğiniz bu mücadelede Nomad, Caveira, Megan, El Sueno ve Walker gibi süper kahramanlarla birlikte kötü adam takımı size eşlik ediyor.


5v5 ekipler halinde gerçekleşen savaşlarda ekibinizin askeri kontrolleri tamamen sizde. Farklı seviyelerdeki silahlarla askerlerinizi donatın, eğitin ve geliştirdiğiniz stratejiyle birlikte karşı takımı yenmek için savaşın. Unutmayın, dünyanın kaderi komutanlığını yaptığınız askerlere bağlı.


Ubisoft ekibinin geliştirdiği oyun hem akıcı savaş hikayesi hem de gelişmiş kontrolleri ile sizi aksiyon dolu savaşlara davet ediyor. Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG APK dosyasını hemen indirerek dünyayı kurtarmak için savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG ekran görüntüleri Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG ekran görüntüleri Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG ekran görüntüleri Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG ekran görüntüleri Tom Clancy's Elite Squad - Military RPG ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder