Doctor Dentist Game ikon

Doctor Dentist Game APK

v1.0.8

Doctor Dentist Game Açıklama

Doctor Dentist Game APK oyunuyla eğlenceli diş doktorluğu görevlerine başlayın.


Diş hastaları sıra bekliyor. Doctor Dentist Game oyununda doktor önlüğünüzü giyin ve hastaları tedavi etmeye başlayın. Dişlerdeki çürükleri iyileştirin, dişleri beyazlatın, diş tellerini takın ve dişteki mikropları öldürün. Doctor Dentist Game geniş içeriği sayesinde onlarca görevi oyunculara sunuyor. Bu görevlerde kullanmanız gereken dişçi aletleri de eksiksiz olarak yer alıyor.


Doctor Dentist Game oyununda doktor seviyenizi hastaların memnuniyeti belirliyor. Ne kadar çok hastaya bakar ve tedavi ederseniz doktorluk seviyeniz o kadar çok artıyor. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için gayet ideal bir seçim olan Doctor Dentist Game hem keyifli hem de sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Doctor Dentist Game APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın.

Doctor Dentist Game ekran görüntüleri Doctor Dentist Game ekran görüntüleri Doctor Dentist Game ekran görüntüleri Doctor Dentist Game ekran görüntüleri Doctor Dentist Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.8

GeliştiriciMix Game

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi02.12.2022 - 14:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme7

Dosya boyutu 46.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11213

GÜVENLİKİndireceğiniz Doctor Dentist Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mixgame.doctor.dentist

APK imzası: 566780447362241ac13a465f7066fb3a416d0a6c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder