Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ikon

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı

v21.0.7.79614

Ölülerle yaşayanlar arasındaki inanılmaz mücadeleyi konu alan The Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı oyunu, muhteşem RPG modellemesi ile karşınızda. Woodbury bölgesine giderek hayatta kalan insanlarla takımınızı oluşturun ve hem vali hem de zombilere karşı heyecan ve korku dolu bu maceraya katılın.

 

Takımınız için kuracağınız şehirde takım arkadaşlarınızın güçlerini iyileştirerek arttırın ve mücadele gücünüzü katlayın. Siz ve arkadaşlarınız ne kadar güçlü olursa dünyanın kurtuluşu o derece mümkün olacak.

 

The Walking Dead Road to Survival XAPK dosyası şeklinde kullanıcılara sunulmuştur; XAPK dosyasını indirdikten sonra normal şekilde kurulumu yapın ve oyunu oynamaya başlayın. 

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı APK güncellemesi ile PvP savaş modu eklenmiş. Arenalar isimli bu yeni modda gerçek oyunculara karşı şampiyonluk mücadelesi verin.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv21.0.7.79614

GeliştiriciScopely

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi28.07.2017 - 12:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3037

Dosya boyutu 70.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7376

Güvenlik seçicileri
Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı v2.5.34082 için
Kötü