Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı

v6.1.1.49307

Ölülerle yaşayanlar arasındaki inanılmaz mücadeleyi konu alan The Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı oyunu, muhteşem RPG modellemesi ile karşınızda. Woodbury bölgesine giderek hayatta kalan insanlarla takımınızı oluşturun ve hem vali hem de zombilere karşı heyecan ve korku dolu bu maceraya katılın.

 

Takımınız için kuracağınız şehirde takım arkadaşlarınızın güçlerini iyileştirerek arttırın ve mücadele gücünüzü katlayın. Siz ve arkadaşlarınız ne kadar güçlü olursa dünyanın kurtuluşu o derece mümkün olacak.

 

The Walking Dead Road to Survival XAPK dosyası şeklinde kullanıcılara sunulmuştur; XAPK dosyasını indirdikten sonra normal şekilde kurulumu yapın ve oyunu oynamaya başlayın. 

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Karakterlerin yeni bir hikayeye katılacağı Shiva Gücü etkinliği yeni sürümle birlikte oyuna eklendi. Etkinlikle birlikte özel Shiva karakterlerini kazanabilirsiniz.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.1.1.49307

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.4 ve üzeri

GeliştiriciScopely

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme2625

Eklenme tarihi6 ay önce

Dosya boyutu 92.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7376

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı v2.5.34082 için
Kötü