Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı

v6.1.1.49307
reklamlar
Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı
Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı ekran görüntüleri Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Açıklama

Ölülerle yaşayanlar arasındaki inanılmaz mücadeleyi konu alan The Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı oyunu, muhteşem RPG modellemesi ile karşınızda. Woodbury bölgesine giderek hayatta kalan insanlarla takımınızı oluşturun ve hem vali hem de zombilere karşı heyecan ve korku dolu bu maceraya katılın.

 

Takımınız için kuracağınız şehirde takım arkadaşlarınızın güçlerini iyileştirerek arttırın ve mücadele gücünüzü katlayın. Siz ve arkadaşlarınız ne kadar güçlü olursa dünyanın kurtuluşu o derece mümkün olacak.

 

The Walking Dead Road to Survival XAPK dosyası şeklinde kullanıcılara sunulmuştur; XAPK dosyasını indirdikten sonra normal şekilde kurulumu yapın ve oyunu oynamaya başlayın. 

Güncelleme Notları

Karakterlerin yeni bir hikayeye katılacağı Shiva Gücü etkinliği yeni sürümle birlikte oyuna eklendi. Etkinlikle birlikte özel Shiva karakterlerini kazanabilirsiniz.
reklamlar

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 2 yıl önce Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı v2.5.34082 İçin
Kötü