Soul Knight Prequel ikon

Soul Knight Prequel APK

v1.0.0

Soul Knight Prequel Açıklama

RPG tabanlı geliştirilen Soul Knight Prequel APK oyunuyla fantastik savaşlara katılın.


Soul Knight hikayesinin öncesine dayanan Soul Knight Prequel oyununda sürükleyici bir maceraya atılacaksınız. Mystraea'ya yaklaşan kıyameti durduran olaylardan önce neler yaşandı hiç kimse bilmiyor. Bu gizem Soul Knight Prequel oyunuyla çözülecek. Başlangıç sınıfı arasında seçim yaparak ilerleyeceğiniz oyunda büyülü diyardaki kahramanların mücadelesine katılacak, destansı görevleri tamamlayacak ve doğa üstü kombinasyonlarla RPG savaşlarında boy göstereceksiniz.


Piksel tarzı grafiklerle geliştirilen bu oyun Android RPG oyunları arasında oldukça popüler. İkonik karakter sınıflarının çatışmasında hırsız, okçu ve cadı gibi ekiplerden birisini seçerek ilerleyeceksiniz. İster tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla kuracağınız takımlarda savaşırken odak noktanız düşman hedefleri yok etmek olacak. Bu savaşta başarılı olmak için 12 farklı sınıf ve 130'dan fazla karakter becerileri bulunuyor. Ayrıca yapınızı güçlendirmek için bin civarında dişli parçasından seçim yapabilirsiniz.


Sıradışı oyun kurgusu sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Kaliteli grafiklere ve akıcı kontrollere sahip olan Android oyun kategorisinin gözdesi bu oyunu oynamak için Soul Knight Prequel APK dosyasını şimdi indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Soul Knight Prequel ekran görüntüleri Soul Knight Prequel ekran görüntüleri Soul Knight Prequel ekran görüntüleri Soul Knight Prequel ekran görüntüleri Soul Knight Prequel ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0

GeliştiriciChillyRoom

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi28.11.2023 - 19:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 386 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11559

GÜVENLİKİndireceğiniz Soul Knight Prequel APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.chillyroom.soulknightprequel

APK imzası: 8072fbe30383be85a4148d888ca29b34cac091af

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder