Osman Gazi ikon

Osman Gazi APK

v1.0

Osman Gazi Açıklama

Osman Gazi, Osmanlı Devleti'nin kuruluş dönemini konu alan başarılı bir aksiyon ve RPG oyunudur.


Osman Gazi, kökleri Kayı Boyu'na dayanan Osman Bey'in başrolde olduğu bir oyun. Osman Bey'i kontrol ederek Osmanlı Devletini kuracak, savaşlarda kahramanlık yaparak ordunuza komutanlık edeceksiniz. Oyunun ilk başlarında küçük bir oba beyliği olan Osmanlı, sizin katkılarınız ve stratejileriniz ile yeniden kuruluyor.


Oyun hem RPG hem de aksiyon tarzını başarıyla birleştirmiş. Ancak aksiyon ve savaşlar biraz az gerçekleşiyor, ayrıca ilk başlarda obada yer alan karakter sayısı az olduğu için hemen hemen tüm görevleri Osman Gazi olarak sizin yapmanız gerekiyor.


3 boyutlu grafik modellemesi sayesinde Osman Gazi, Android ekosisteminde Osmanlı Devleti'ni konu alan oyunlar arasında öne çıkmayı başarıyor. Osman Gazi APK dosyasını ücretsiz indirerek Osmanlı tarihine yolculuk yapabilirsiniz. İyi oyunlar.

Osman Gazi ekran görüntüleri Osman Gazi ekran görüntüleri Osman Gazi ekran görüntüleri Osman Gazi ekran görüntüleri Osman Gazi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciUMURO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi08.02.2020 - 11:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme3220

Dosya boyutu 129 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10154

GÜVENLİKİndireceğiniz Osman Gazi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.umuro.osman

APK imzası: ed2db8a7f57e971899b9b59e8c89004c9a3d960f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.9

11 kullanıcı oyuna göre

Osman Gazi için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Osman Gazi v1.0 için
Normal oyun apk si nerede ne para var ne bisey
Ziyaretçi3 yıl önce Osman Gazi v1.0 için
bu oyunu bu siteden indirisek çalışır mı
Ziyaretçi3 yıl önce Osman Gazi v1.0 için
oyun proooo