Legendary: Game of Heroes ikon

Legendary: Game of Heroes APK

v3.0.5

Legendary: Game of Heroes eşleştirme tabanlı macera ve bulmaca tabanlı bir RPG oyunudur.

 

Fantastik Korelis dünyasında geçen oyun hikayesi eşleştirme tarzı bulmacalar üzerine kurulmuş. Ancak bu sefer bulmacaları tamamladığınızda şeker değil, efsanevi güçlere sahip özel karakterleri topluyorsunuz. Toplayacağınız her karater için oyunda farklı görevleri tamamlayarak ilerlemeye devam ediyorsunuz, kazanacağınız savaş görevlerinde özel ödülleri toplamanız ve karakterlerinizin evrimini sürdürmeniz şart.

 

Legendary bulmaca tabanlı olsa bile öne çıkan özelliği güçlü yetenekleri keşfetme görevi. Her keşif size yeni görevleri yapma zorunluluğu getiriyor. Bu görevleri tek başınıza oynayabileceğiniz gibi multiplayer sistemi üzerinden arkadaşlarınızla birliikte de oynayabilirsiniz. Düşman kim olursa olsun güçlü yetenekleri olan karakter kimdeyse savaşı kazanmaya daha yakın oluyor. Bu yüzden karakterinizin gelişimini sürekli ilerletmeniz gerekiyor.

 

Oyunun grafikleri gayet kaliteli ve sezgisel kontrolleri ile oynaması oldukça kolay. Android rol yapma oyunu tarzını bulmaca ile birleştiren bu oyunu oynamak için Legendary: Game of Heroes APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Legendary: Game of Heroes ekran görüntüleri Legendary: Game of Heroes ekran görüntüleri Legendary: Game of Heroes ekran görüntüleri Legendary: Game of Heroes ekran görüntüleri Legendary: Game of Heroes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunun son güncellemesi ile birlikte yeni hikaye ve yeni bölümler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder