Legendary: Game of Heroes ikon

Legendary: Game of Heroes

v3.0.5

Legendary: Game of Heroes eşleştirme tabanlı macera ve bulmaca tabanlı bir RPG oyunudur.

 

Fantastik Korelis dünyasında geçen oyun hikayesi eşleştirme tarzı bulmacalar üzerine kurulmuş. Ancak bu sefer bulmacaları tamamladığınızda şeker değil, efsanevi güçlere sahip özel karakterleri topluyorsunuz. Toplayacağınız her karater için oyunda farklı görevleri tamamlayarak ilerlemeye devam ediyorsunuz, kazanacağınız savaş görevlerinde özel ödülleri toplamanız ve karakterlerinizin evrimini sürdürmeniz şart.

 

Legendary bulmaca tabanlı olsa bile öne çıkan özelliği güçlü yetenekleri keşfetme görevi. Her keşif size yeni görevleri yapma zorunluluğu getiriyor. Bu görevleri tek başınıza oynayabileceğiniz gibi multiplayer sistemi üzerinden arkadaşlarınızla birliikte de oynayabilirsiniz. Düşman kim olursa olsun güçlü yetenekleri olan karakter kimdeyse savaşı kazanmaya daha yakın oluyor. Bu yüzden karakterinizin gelişimini sürekli ilerletmeniz gerekiyor.

 

Oyunun grafikleri gayet kaliteli ve sezgisel kontrolleri ile oynaması oldukça kolay. Android rol yapma oyunu tarzını bulmaca ile birleştiren bu oyunu oynamak için Legendary: Game of Heroes APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Legendary: Game of Heroes ekran görüntüleri Legendary: Game of Heroes ekran görüntüleri Legendary: Game of Heroes ekran görüntüleri Legendary: Game of Heroes ekran görüntüleri Legendary: Game of Heroes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunun son güncellemesi ile birlikte yeni hikaye ve yeni bölümler eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.5

GeliştiriciN3TWORK Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi30.11.2018 - 12:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme20

Dosya boyutu 92.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9207

Güvenlik seçicileri
Legendary: Game of Heroes eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Legendary: Game of Heroes versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder