Almost a Hero ikon

Almost a Hero APK

v5.4.1

Almost a Hero Açıklama

Minyatür kahramanlar Almost a Hero oyununda kahraman olmak için mücadele ediyor.


RPG türünde geliştirilen oyunun hikayesi düşmanların köyünüze saldırmasıyla başlıyor. Köyünüzü savunmak için 11 farklı karakteri kullanıyorsunuz, hepsinin yetenekleri birbirinden farklı ve ilk başlarda pek yetenekli değiller. Ayrıca savaşmayı tam olarak bilmedikleri için ilk başlarda komik davranışlarda bulunuyorlar ama zamanla yetenekleri geliştikçe üstün güçlere sahip kahramana dönüşüyorlar.


Köyünüzü savunmak için geliştireceğiniz strateji konusunda köyünüzün büyük dedesi size yardımcı oluyor. Kullanmanız gereken karakter ve özel güçleri ondan alacağınız ipuçlarıyla belirliyorsunuz. Oyunda farklı oynanış modları yer alıyor ve her modda farklı yeteneklere sahip karakterleri kullanmanız gerekiyor. Özellikle güçlendikten sonra sadece köylülerle değil, çeşitli yaratıklarla da karşılaşıyorsunuz. Bu nedenle karakter gelişimi ve ak sakallı dedenin ipuçları oyunda önemli bir yer tutuyor.


RPG tabanlı strateji oyunu Almost a Hero'nun grafik kalitesi yüksek seviyede. Eğlenceli animasyonlarla desteklenen savaş sahneleri başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Ücretsiz oynanabilen Almost a Hero'ya ait APK dosyasını indirerek karakterlerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Almost a Hero APK son sürüm ile 2 yeni evcil hayvan eklenmiş ve oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Almost a Hero ekran görüntüleri Almost a Hero ekran görüntüleri Almost a Hero ekran görüntüleri Almost a Hero ekran görüntüleri Almost a Hero ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.4.1

GeliştiriciDeca_Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.10.2017 - 14:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme68

Dosya boyutu 107 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7855

GÜVENLİKİndireceğiniz Almost a Hero APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.beesquare.almostahero

APK imzası: a6331cc5eb0eaeb085d9ec22f2bc5bbe2bdd3d6d

Almost a Hero eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Almost a Hero versiyonları:
  • 1. Almost a Hero v1.7.7

Almost a Hero nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Almost a Hero APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder