Almost a Hero ikon

Almost a Hero APK

v1.7.7

Minyatür kahramanlar Almost a Hero oyununda kahraman olmak için mücadele ediyor.

 

RPG türünde geliştirilen  oyunun hikayesi düşmanların köyünüze saldırmasıyla başlıyor. Köyünüzü savunmak için 11 farklı karakteri kullanıyorsunuz, hepsinin yetenekleri birbirinden farklı ve ilk başlarda pek yetenekli değiller. Ayrıca savaşmayı tam olarak bilmedikleri için ilk başlarda komik davranışlarda bulunuyorlar ama zamanla yetenekleri geliştikçe üstün güçlere sahip kahramana dönüşüyorlar.

 

Köyünüzü savunmak için geliştireceğiniz strateji konusunda köyünüzün büyük dedesi size yardımcı oluyor. Kullanmanız gereken karakter ve özel güçleri ondan alacağınız ipuçlarıyla belirliyorsunuz. Oyunda farklı oynanış modları yer alıyor ve her modda farklı yeteneklere sahip karakterleri kullanmanız gerekiyor. Özellikle güçlendikten sonra sadece köylülerle değil, çeşitli yaratıklarla da karşılaşıyorsunuz. Bu nedenle karakter gelişimi ve ak sakallı dedenin ipuçları oyunda önemli bir yer tutuyor.

 

RPG tabanlı strateji oyunu Almost a Hero'nun grafik kalitesi yüksek seviyede. Eğlenceli animasyonlarla desteklenen savaş sahneleri başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Ücretsiz oynanabilen Almost a Hero'ya ait APK dosyasını indirerek karakterlerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Almost a Hero ekran görüntüleri Almost a Hero ekran görüntüleri Almost a Hero ekran görüntüleri Almost a Hero ekran görüntüleri Almost a Hero ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder