Stardew Valley ikon

Stardew Valley APK

v1.18

Stardew Valley Açıklama

Stardew Valley, severek oynayacağınız RPG tabanlı bir çiftçilik oyunudur.


Şehir hayatından sıkılarak dedesinden miras kalan topraklara giden bir genci kontrol edeceğiniz oyunda geniş bir çiftçilik hikayesi sizi bekliyor. Çiftliğinizde büyük bir araziniz ve bu araziye ekip yetiştirmeniz gereken bir sürü sebze, meyve, tarım ürünü, ağaç ve çiçek türü var. Ancak bunlar mevsimine göre değişiyor. Yani yetiştireceğiniz her şeyi kendi mevsiminde yapmanız gerekiyor ki bu da oyunun gerçekçiliğini arttıran önemli bir özellik.


Stardew Valley'in sevdiğimiz bir diğer özelliği ise RPG yapısını çiftçilik kurgusuyla birleştirmesi. Oyunun RPG yapısı genç çiftçi karakterini tüm yönleriyle kontrol etmenizi sağlıyor. Yani gerçek bir insan yetiştirir gibi onunla ilgileniyor, ihtiyaçlarını karşılıyor ve hatta onu evlendirmek gibi sıradışı görevler yapıyorsunuz. Stardew Valley'da tek oyuncu siz değilsiniz, komşularınız ve onlarla ilişkiniz de önemli. Ancak arkadaş olmak pek kolay değil; genelde tahtaya asılan görevleri onların yerine yapmanız gerekiyor.


Bilgisayar ve Playstation platformunda milyonlarca kullanıcısı olan Stardew Valley Android telefon ve tabletlerde de kullanılabilir durumda. Stardew Valley APK dosyasını şimdi indirin ve ücretsiz olarak oynamaya başlayın.

Son güncellemede neler var?

Stardew Valley APK son sürüm güncellemesinde oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.18

GeliştiriciChucklefish Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi20.01.2019 - 13:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme554

Dosya boyutu 139 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9427

GÜVENLİKİndireceğiniz Stardew Valley APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.chucklefish.stardewvalley

APK imzası: 12f198c1384505b5b266012e3df0dpp225e9cb43

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

15 kullanıcı oyuna göre

Stardew Valley için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce Stardew Valley ÖN_KAYIT için
Oyunu yeni gördüm güzel bir oyuna benziyor ama indiremiyorum Beiz indirmek istiyoruz lütfen indirelim
257368zemgi2 yıl önce Stardew Valley ÖN_KAYIT için
Nasıl yükleniyor acaba
Ziyaretçi2 yıl önce Stardew Valley ÖN_KAYIT için
Bende yükleme yeri guzukmedi çok üzgünüm bu oyuna bayiliyodum
Ziyaretçi2 yıl önce Stardew Valley ÖN_KAYIT için
Nereden indirilio
Ziyaretçi2 yıl önce Stardew Valley ÖN_KAYIT için
Annem bir kaç gün sildi.demek istediğim bende indirip duruyordum sonra giremedim silip yeniden denedim ama girmedi nağapacam.stardew valley en sevdiğim oyun.