Stardew Valley ikon

Stardew Valley

ÖN_KAYIT

Stardew Valley, severek oynayacağınız RPG tabanlı bir çiftçilik oyunudur.

 

Şehir hayatından sıkılarak dedesinden miras kalan topraklara giden bir genci kontrol edeceğiniz oyunda geniş bir çiftçilik hikayesi sizi bekliyor. Çiftliğinizde büyük bir araziniz ve bu araziye ekip yetiştirmeniz gereken bir sürü sebze, meyve, tarım ürünü, ağaç ve çiçek türü var. Ancak bunlar mevsimine göre değişiyor. Yani yetiştireceğiniz her şeyi kendi mevsiminde yapmanız gerekiyor ki bu da oyunun gerçekçiliğini arttıran önemli bir özellik.

 

Stardew Valley'in sevdiğimiz bir diğer özelliği ise RPG yapısını çiftçilik kurgusuyla birleştirmesi. Oyunun RPG yapısı genç çiftçi karakterini tüm yönleriyle kontrol etmenizi sağlıyor. Yani gerçek bir insan yetiştirir gibi onunla ilgileniyor, ihtiyaçlarını karşılıyor ve hatta onu evlendirmek gibi sıradışı görevler yapıyorsunuz. Stardew Valley'da tek oyuncu siz değilsiniz, komşularınız ve onlarla ilişkiniz de önemli. Ancak arkadaş olmak pek kolay değil; genelde tahtaya asılan görevleri onların yerine yapmanız gerekiyor.

 

Bilgisayar ve Playstation platformunda milyonlarca kullanıcısı olan Stardew Valley çok yakında Android'e geliyor. Şu anda ön kayıt aşamasında olan Stardew Valley APK olarak çıktığında buradan sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonÖN_KAYIT

GeliştiriciChucklefish Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi20.01.2019 - 13:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme7

Dosya boyutu 1 KB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9427

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder