Stardew Valley ikon

Stardew Valley APK

ÖN_KAYIT

Stardew Valley, severek oynayacağınız RPG tabanlı bir çiftçilik oyunudur.

 

Şehir hayatından sıkılarak dedesinden miras kalan topraklara giden bir genci kontrol edeceğiniz oyunda geniş bir çiftçilik hikayesi sizi bekliyor. Çiftliğinizde büyük bir araziniz ve bu araziye ekip yetiştirmeniz gereken bir sürü sebze, meyve, tarım ürünü, ağaç ve çiçek türü var. Ancak bunlar mevsimine göre değişiyor. Yani yetiştireceğiniz her şeyi kendi mevsiminde yapmanız gerekiyor ki bu da oyunun gerçekçiliğini arttıran önemli bir özellik.

 

Stardew Valley'in sevdiğimiz bir diğer özelliği ise RPG yapısını çiftçilik kurgusuyla birleştirmesi. Oyunun RPG yapısı genç çiftçi karakterini tüm yönleriyle kontrol etmenizi sağlıyor. Yani gerçek bir insan yetiştirir gibi onunla ilgileniyor, ihtiyaçlarını karşılıyor ve hatta onu evlendirmek gibi sıradışı görevler yapıyorsunuz. Stardew Valley'da tek oyuncu siz değilsiniz, komşularınız ve onlarla ilişkiniz de önemli. Ancak arkadaş olmak pek kolay değil; genelde tahtaya asılan görevleri onların yerine yapmanız gerekiyor.

 

Bilgisayar ve Playstation platformunda milyonlarca kullanıcısı olan Stardew Valley çok yakında Android'e geliyor. Şu anda ön kayıt aşamasında olan Stardew Valley APK olarak çıktığında buradan sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri Stardew Valley ekran görüntüleri

Yorumlar

Stardew Valley için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Stardew Valley ÖN_KAYIT için
Annem bir kaç gün sildi.demek istediğim bende indirip duruyordum sonra giremedim silip yeniden denedim ama girmedi nağapacam.stardew valley en sevdiğim oyun.