Final Fantasy Brave Exvius ikon

Final Fantasy Brave Exvius

v2.7.0.1

RPG tabanlı geliştirilen Final Fantasy Brave Exvius ile karanlık güçlere karşı macera dolu bir mücadele sizleri bekliyor.

 

Android için Final Fantasy oyunları arasında yer alan Brave Exvius serisi, diğer oyunlar gibi macera ve aksiyon dolu bir oyun hikayesine sahip. Rain, Lasswell ve Fain karakterlerinden birisini seçerek başlayacağınız oyunda temel göreviniz karanlık güçlerin dünyayı ele geçirmesini engellemek. Bu hedefe ulaşmak için yer altının gizli dünyasını keşfedecek ve karanlık zindanlarda kötü canavarlara karşı savaşacaksınız.

 

Final Fantasy oyunları, RPG tarzının en iyi oyunları arasında yer alıyor. Final Fantasy Brave Exvius da RPG kurgusuyla bu başarıyı sürdürüyor. Her savaşçı karakterin kendine özel yeteneği için onlarca geliştirme seçeneği bulunuyor. Savaş arenasında karşılaşacağınız sandıklar ve ödül puanları ile özel yeteneklerinizi geliştirerek savaşta daha etkili mücadele edebilirsiniz. Özellikle kombo güçleri karakterinize kazandırmak, devasa canavarlara karşı işinizi kolaylaştırıyor.

 

Final Fantasy Brave Exvius'da hikaye moduna ek olarak PvP savaşlarına da katılabiliyor. Her oyuncunun teke tek savaştığı bu bölümde rakibini yenen savaşçı özel ödüllerin sahibi oluyor.

 

Oyunun aksiyon ve macera dolu hikayesi yüksek kaliteli grafiklerle tamamlanmış ve ortaya sürükleyici bir Final Fantasy oyunu çıkmış. Square ENIX tarafından geliştirilen oyun Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. Final Fantasy Brave Exvius APK dosyasını indirerek karanlığa karşı dünyanın iyiliği için savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Final Fantasy Brave Exvius ekran görüntüleri Final Fantasy Brave Exvius ekran görüntüleri Final Fantasy Brave Exvius ekran görüntüleri Final Fantasy Brave Exvius ekran görüntüleri Final Fantasy Brave Exvius ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7.0.1

GeliştiriciSQUARE ENIX Co.,Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi23.03.2018 - 15:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme6

Dosya boyutu 80.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8456

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder