Day R Survival ikon

Day R Survival

v1.624

RPG tabanlı geliştirilen Day R Survival dünyayı tehdit eden ölümcül radyasyona karşı ailenizi ve insanlığı kurtarmak için mücadele ettiğiniz sürükleyici bir oyun.

 

Hayatta kalma oyunu Day R Premium'un survival versiyonu olan Day R Survival, Nükleer Savaş sonrasında radyasyon ve salgın hastalıkların yaşandığı dönemi konu alıyor. Büyük bir harita üzerinde, şehir ve ülkeleri geçerek ailenizi kurtarmak için aksiyon dolu bir macera yolculuğuna çıkıyorsunuz. 1980'li yıllardaki SSCB Rusyası'nda çıkacağınız bu yolculukta pandemik hastalıklar, mutasyona uğramış canavarlar ve zorlu düşmanlar karşınıza çıkıyor. İlerlemek için hepsini atlatmanız veya yok etmeniz gerekiyor. Bunları yok etmek için kullanacağınız ilaç ve silahları ise hem doğadan hem de askeri üslerden temin ediyorsunuz. Oyun RPG tabanlı olduğu için karakterlerinizi bu yeteneklere göre geliştirerek çok daha hızlı sonuçlar alabiliyorsunuz. Çok zorlandığınız bölgelerde yardımcı tariflere başvurma şansınız var.

 

Binlerce kasaba ve şehir içeren Day R Survival bu yönden diğer hayatta kalma oyunlarına göre oldukça geniş bir içeriğe sahip. Üstelik mücadele edeceğiniz düşman sayısı da çok fazla, ancak diğer oyuncularla müttefiklik bağlantıları kurarak özellikle canavarlara karşı birlikte savaşabilirsiniz. Gerçekçi çevre tasarımlarını yüksek kaliteli grafiklerle işleyen Day R Survival'a ait APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki hatalar ve sorunlar çözülmüş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.624

GeliştiricitltGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi27.10.2017 - 12:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme689

Dosya boyutu 80.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7901

Güvenlik seçicileri
Day R Survival eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Day R Survival versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder