Day R Survival ikon

Day R Survival APK

v1.744

Day R Survival Açıklama

RPG tabanlı geliştirilen Day R Survival dünyayı tehdit eden ölümcül radyasyona karşı ailenizi ve insanlığı kurtarmak için mücadele ettiğiniz sürükleyici bir oyun.


Hayatta kalma oyunu Day R Premium'un survival versiyonu olan Day R Survival, Nükleer Savaş sonrasında radyasyon ve salgın hastalıkların yaşandığı dönemi konu alıyor. Büyük bir harita üzerinde, şehir ve ülkeleri geçerek ailenizi kurtarmak için aksiyon dolu bir macera yolculuğuna çıkıyorsunuz. 1980'li yıllardaki SSCB Rusyası'nda çıkacağınız bu yolculukta pandemik hastalıklar, mutasyona uğramış canavarlar ve zorlu düşmanlar karşınıza çıkıyor. İlerlemek için hepsini atlatmanız veya yok etmeniz gerekiyor. Bunları yok etmek için kullanacağınız ilaç ve silahları ise hem doğadan hem de askeri üslerden temin ediyorsunuz. Oyun RPG tabanlı olduğu için karakterlerinizi bu yeteneklere göre geliştirerek çok daha hızlı sonuçlar alabiliyorsunuz. Çok zorlandığınız bölgelerde yardımcı tariflere başvurma şansınız var.


Binlerce kasaba ve şehir içeren Day R Survival bu yönden diğer hayatta kalma oyunlarına göre oldukça geniş bir içeriğe sahip. Üstelik mücadele edeceğiniz düşman sayısı da çok fazla, ancak diğer oyuncularla müttefiklik bağlantıları kurarak özellikle canavarlara karşı birlikte savaşabilirsiniz. Gerçekçi çevre tasarımlarını yüksek kaliteli grafiklerle işleyen Day R Survival'a ait APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Day R Survival APK son sürüm güncellemesine yeni ödüller eklenmiş, kış mevsimine özel yeni iççerikler eklenmiş, yeni silah modlleri eklenmiş ve oyundaki günlük hava koşulları geliştirilmiş.

Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.744

GeliştiricitltGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi27.10.2017 - 12:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme758

Dosya boyutu 159 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7901

GÜVENLİKİndireceğiniz Day R Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gm_shaber.dayr

APK imzası: b6ea80f6cd5c9e74d05b654d122860c74f78032f

Day R Survival eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Day R Survival versiyonları:
  • 1. Day R Survival v1.624
  • 2. Day R Survival v1.519

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.7

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder