Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » Day R Survival

Day R Survival

v1.519
reklamlar
Day R Survival
Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival ekran görüntüleri Day R Survival tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Day R Survival Açıklama

RPG tabanlı geliştirilen Day R Survival dünyayı tehdit eden ölümcül radyasyona karşı ailenizi ve insanlığı kurtarmak için mücadele ettiğiniz sürükleyici bir oyun.

 

Hayatta kalma oyunu Day R Premium'un survival versiyonu olan Day R Survival, Nükleer Savaş sonrasında radyasyon ve salgın hastalıkların yaşandığı dönemi konu alıyor. Büyük bir harita üzerinde, şehir ve ülkeleri geçerek ailenizi kurtarmak için aksiyon dolu bir macera yolculuğuna çıkıyorsunuz. 1980'li yıllardaki SSCB Rusyası'nda çıkacağınız bu yolculukta pandemik hastalıklar, mutasyona uğramış canavarlar ve zorlu düşmanlar karşınıza çıkıyor. İlerlemek için hepsini atlatmanız veya yok etmeniz gerekiyor. Bunları yok etmek için kullanacağınız ilaç ve silahları ise hem doğadan hem de askeri üslerden temin ediyorsunuz. Oyun RPG tabanlı olduğu için karakterlerinizi bu yeteneklere göre geliştirerek çok daha hızlı sonuçlar alabiliyorsunuz. Çok zorlandığınız bölgelerde yardımcı tariflere başvurma şansınız var.

 

Binlerce kasaba ve şehir içeren Day R Survival bu yönden diğer hayatta kalma oyunlarına göre oldukça geniş bir içeriğe sahip. Üstelik mücadele edeceğiniz düşman sayısı da çok fazla, ancak diğer oyuncularla müttefiklik bağlantıları kurarak özellikle canavarlara karşı birlikte savaşabilirsiniz. Gerçekçi çevre tasarımlarını yüksek kaliteli grafiklerle işleyen Day R Survival'a ait APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

reklamlar

Day R Survival Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: