Botworld Adventure ikon

Botworld Adventure APK

v1.0.1

Botworld Adventure, Android telefon ve tabletlerinizde severek oynayacağınız bir sanal açık dünya oyunu.


Oyunculara açık sanal dünyanın hikayesini sunan Botworld Adventure APK oyununda yeni diyarları keşfedecek, doğada bulduğunuz botları yetiştirecek ve malzemeler kullanarak kendinize ait bir yaşam alanı inşa edeceksiniz. Oyundaki açık dünyada çeşitli bot karakterler var. Bu karakterleri toplayarak bir nevi kendinize ordu kurmanız gerekiyor. Sizin gibi açık dünyada kendi yaşam alanını kuran oyuncuların ordusuna karşı savaşlarda orduya ihtiyacınız olacak.


Botworld Adventure'ın oyun kurgusunda her oyuncu bulunduğu bölgeye hükmetmeye çalışıyor. Bu nedenle bot karakterlerin yeteneklerini özelleştirmek ve güçlendirmek önemli. Özellikle kendi ordunuzu kurarken yeteneği yüksek bot oyuncuları topladığınızda düşmanlarınıza karşı daha avantajlı olduğunuzu belirtelim.


Oyunun grafik ve ses kalitesi gayet başarılı. Akıcı hikayesi sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Botworld Adventure APK kurulum dosyasını şimdi indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Botworld Adventure oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Botworld Adventure nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Botworld Adventure APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Botworld Adventure ekran görüntüleri Botworld Adventure ekran görüntüleri Botworld Adventure ekran görüntüleri Botworld Adventure ekran görüntüleri Botworld Adventure ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder