MARVEL Strike Force ikon

MARVEL Strike Force APK

v3.3.1

Marvel'in süper kahramanları RPG tabanlı MARVEL Strike Force oyunuyla karşı karşıya geliyor.


Dövüş oyunu olarak kurgulanan MARVEL Strike Force, dünyanın saldırıya uğraması üzerine süper kahramanlar ve süper kötülerin birbirleriyle olan mücadelesini konu alıyor. Örümcek Adam, Iron Man, Groot, Roket Raccoon, Kaptan Amerika, Elektra ve Doktor Strange gibi kahramanları seçerek bu mücadeleye katılabiliyorsunuz. Başlangıçta bir karakter seçiyorsunuz ama bir süre sonra üç dört karakterden oluşan bir takımınız oluyor.


Oyun RPG tabanlı geliştirildiği için, kuracağınız karakterlerin tüm yetenek gelişimlerini sizin yapmanız gerekiyor. Her karakterin kendine özel gücü var ama bunun gelişmesini yapmadığınız sürece başarılı olmanız çok zor. Oyunun ilerleyen bölümlerinde 5'e 5 dövüşlerin yapıldığını göze alıp karakterlerinize ek yetenekler kazandırmanızda fayda var. Geliştirme sistemi içerisinde ihtiyacınız olan para puanları yine dövüşlerden kazanıyorsunuz. Ek satın alma seçenekleri var ama buna pek ihtiyanız olmuyor.


MARVEL Strike Force gibi dövüş oyunlarında kontrol düğmelerinin hassasiyeti kritik öneme sahip. Sezgisel geliştirilen arayüz motoru sayesinde oyundaki karakterlerinizi kolayca yönlendirebiliyor ve hamlelerinizi yapabiliyorsunuz. MARVEL karakterlerini seviyorsanız MARVEL Strike Force'u da mutlaka denemelisiniz. Ücretsiz olan MARVEL Strike Force APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

MARVEL Strike Force ekran görüntüleri MARVEL Strike Force ekran görüntüleri MARVEL Strike Force ekran görüntüleri MARVEL Strike Force ekran görüntüleri MARVEL Strike Force ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

MARVEL Strike Force son sürüm APK dosyası ile birlikte bazı Android cihazlarda yaşanan çökme sorunu tamamen düzeltilmiş.

Yorumlar

MARVEL Strike Force için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce MARVEL Strike Force v1.0.0 için
Abi oyun çok güzel