MARVEL Strike Force ikon

MARVEL Strike Force APK

v6.6.0

MARVEL Strike Force Açıklama

Marvel'in süper kahramanları RPG tabanlı MARVEL Strike Force oyunuyla karşı karşıya geliyor.


Dövüş oyunu olarak kurgulanan MARVEL Strike Force, dünyanın saldırıya uğraması üzerine süper kahramanlar ve süper kötülerin birbirleriyle olan mücadelesini konu alıyor. Örümcek Adam, Iron Man, Groot, Roket Raccoon, Kaptan Amerika, Elektra ve Doktor Strange gibi kahramanları seçerek bu mücadeleye katılabiliyorsunuz. Başlangıçta bir karakter seçiyorsunuz ama bir süre sonra üç dört karakterden oluşan bir takımınız oluyor.


Oyun RPG tabanlı geliştirildiği için, kuracağınız karakterlerin tüm yetenek gelişimlerini sizin yapmanız gerekiyor. Her karakterin kendine özel gücü var ama bunun gelişmesini yapmadığınız sürece başarılı olmanız çok zor. Oyunun ilerleyen bölümlerinde 5'e 5 dövüşlerin yapıldığını göze alıp karakterlerinize ek yetenekler kazandırmanızda fayda var. Geliştirme sistemi içerisinde ihtiyacınız olan para puanları yine dövüşlerden kazanıyorsunuz. Ek satın alma seçenekleri var ama buna pek ihtiyanız olmuyor.


MARVEL Strike Force gibi dövüş oyunlarında kontrol düğmelerinin hassasiyeti kritik öneme sahip. Sezgisel geliştirilen arayüz motoru sayesinde oyundaki karakterlerinizi kolayca yönlendirebiliyor ve hamlelerinizi yapabiliyorsunuz. MARVEL karakterlerini seviyorsanız MARVEL Strike Force'u da mutlaka denemelisiniz. Ücretsiz olan MARVEL Strike Force APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

MARVEL Strike Force APK son sürüm güncellemesinde yeni bir etkinlik eklenmiş, 6 yeni karakter eklenmiş, savaşçılar için yeni kıyafetler eklenmiş, yeni ittifaklar eklenmiş ve oyundaki genel hatalar düzeltilmiş.

MARVEL Strike Force ekran görüntüleri MARVEL Strike Force ekran görüntüleri MARVEL Strike Force ekran görüntüleri MARVEL Strike Force ekran görüntüleri MARVEL Strike Force ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.6.0

GeliştiriciFoxNext Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi07.03.2018 - 23:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme521

Dosya boyutu 151 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8381

GÜVENLİKİndireceğiniz MARVEL Strike Force APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.foxnextgames.m3

APK imzası: 11af807a8f2e22ebbcd9fbdf507dd564d64c67fe

MARVEL Strike Force eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm MARVEL Strike Force versiyonları:
  • 1. MARVEL Strike Force v6.0.0
  • 2. MARVEL Strike Force v3.3.1
  • 3. MARVEL Strike Force v3.1.2
  • 4. MARVEL Strike Force v1.3.1
  • 5. MARVEL Strike Force v1.2.0
  • 6. MARVEL Strike Force v0.3.2
  • 7. MARVEL Strike Force v1.0.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.4

7 kullanıcı oyuna göre

MARVEL Strike Force için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce MARVEL Strike Force v1.0.0 için
Abi oyun çok güzel