Lineage 2: Revolution ikon

Lineage 2: Revolution APK

v1.04.16

Netmarble'ın geliştirdiği Lineage 2 Revolution devasa açık dünyası ve muhteşem kurgusuyla dikkat çeken bir RPG oyunu.

 

MMORPG tarzında geliştirilen oyun, üstün yetenekli karakterlerle gerçek zamanlı 3’e 3, 5’e 5, 20’ye 20 ve Şato Kuşatması'nda 50’ye 50 gruplarla yapacağınız PvP savaşlarını konu alıyor. Epik dünya üzerinde gerçekleşen bu savaşlarda tek bir amacınız var: Kazanmak. Ekip halinde yürüteceğiniz savaşları yine ekip halinde kazanıyorsunuz; ancak karakterinizin özellikleri bazen tek başınıza tüm ekibe kazandırabiliyor. Bunu da oyunun RPG sistemiyle özel olarak yetenek geliştirmesi ve karakter sınıf seçimi ile yapmanız mümkün. Elbette bunu başarmak hiç kolay değil, sizin gibi diğer tüm oyuncular da en güçlü olmak için Lineage 2: Revolution'da çarpışıyorlar.

 

Lineage 2: Revolution tam bir bilgisayar kalitesinde grafiklere sahip. Unreal 4 motoruyla güçlendirilen grafik kalitesi adeta bilgisayarda oynuyormuş hissini yaşamanızı sağlıyor. Oyunu bilgisayar versiyonunda oynayan kullanıcıların arada bir fark bulması neredeyse imkansız, bilgisayarda olan hem grafik hem de oyun kurgusu bakımından tüm özellikler Lineage 2: Revolution'ın Android versiyonunda da yer alıyor. MMORPG tarzı oyunları seviyorsanız, Netmarble ve Unreal 4 kalitesini tamamen hissedeceğiniz Lineage 2: Revolution mutlaka denemeniz gereken bir yapım.

 

Oyunu ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz. Kurulum sırasında oyun yaklaşık 1.1 GB boyutunda bir data dosyası indireceği için Wi-Fi bağlantınız olduğundan emin olun. İyi oyunlar.

Lineage 2: Revolution ekran görüntüleri Lineage 2: Revolution ekran görüntüleri Lineage 2: Revolution ekran görüntüleri Lineage 2: Revolution ekran görüntüleri Lineage 2: Revolution ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun deneyimi arttırmaya yönelik performans geliştirmeleri ve optimizasyonlar yapılmış.

Artıları

Unreal 4 motorunun getirdiği muhteşem grafik kalitesi,

Başarılı oyun kurgusu,

Farklı PvP savaş modları,

Karakterler için yeterli düzeyde özel geliştirme ve sınıf seçenekleri.

Eksileri

Oyun yapısı itibariyle her düşük özellikli telefonda çalışmayabiliyor. Performans optimizasyonu biraz daha iyi olabilirdi.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder