Mafia III: Rivals

Mafia III: Rivals

v1.0.0.212836

WWE, NBA 2K17 gibi birçok popüler oyunun geliştiricisi olan 2K, Mafia serisinin üçüncü oyunu olan Mafia III Rivals'i duyurdu.

 

Mafia 1 ve 2'den farklı bir şekilde kart oyunu olarak geliştirilen Mafia III'te karakterlere ait kartların değerlerini, dolayısıyla karakterlerin beceri ve güçlerini yükseltmek asıl amacınız. RPG, yani rol yapma oyunu tarzına sahip olan bu mafya oyunu ile şehrin birçok esrarengiz noktasında sokak savaşlarına çıkacaksınız. Mafyaların alan paylaşımını ve rekabetine dayalı bu sokak savaşlarında düşman ekiplerin gücünü kırarak şehrin tüm kötü işlerini kontrol altına almanız gerekiyor.

 

Yüksek grafik ve ses kalitesine sahip olan oyunda isterseniz arkadaşlarınızla ortak veya düşman mafya çetesi kurabiliyorsunuz. Her ne kadar arkadaşlarınız da olsa, mafya içi çatışmalara dikkat edin, arkadaşlarınız en büyük düşmanınız olarak karşınıza çıkabilir! İyi oyunlar.

Mafia III: Rivals ekran görüntüleri Mafia III: Rivals ekran görüntüleri Mafia III: Rivals ekran görüntüleri Mafia III: Rivals ekran görüntüleri Mafia III: Rivals ekran görüntüleri
Sevdik

- Başarılı RPG yönetimi,
- Yüksek kalite grafik ve sesler.

Sevmedik

- Bir noktadan sonra sıkıcı olabiliyor, aksiyon yeterli değil.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0.212836

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1911

Eklenme tarihi1 yıl önce

Dosya boyutu 189 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7287

Mafia III: Rivals Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder