Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » Mafia III: Rivals

Mafia III: Rivals

v1.0.0.212836
reklamlar
Mafia III: Rivals
Mafia III: Rivals ekran görüntüleri Mafia III: Rivals ekran görüntüleri Mafia III: Rivals ekran görüntüleri Mafia III: Rivals ekran görüntüleri Mafia III: Rivals ekran görüntüleri Mafia III: Rivals tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Mafia III: Rivals Açıklama

WWE, NBA 2K17 gibi birçok popüler oyunun geliştiricisi olan 2K, Mafia serisinin üçüncü oyunu olan Mafia III Rivals'i duyurdu.

 

Mafia 1 ve 2'den farklı bir şekilde kart oyunu olarak geliştirilen Mafia III'te karakterlere ait kartların değerlerini, dolayısıyla karakterlerin beceri ve güçlerini yükseltmek asıl amacınız. RPG, yani rol yapma oyunu tarzına sahip olan bu mafya oyunu ile şehrin birçok esrarengiz noktasında sokak savaşlarına çıkacaksınız. Mafyaların alan paylaşımını ve rekabetine dayalı bu sokak savaşlarında düşman ekiplerin gücünü kırarak şehrin tüm kötü işlerini kontrol altına almanız gerekiyor.

 

Yüksek grafik ve ses kalitesine sahip olan oyunda isterseniz arkadaşlarınızla ortak veya düşman mafya çetesi kurabiliyorsunuz. Her ne kadar arkadaşlarınız da olsa, mafya içi çatışmalara dikkat edin, arkadaşlarınız en büyük düşmanınız olarak karşınıza çıkabilir! İyi oyunlar.

Artıları

- Başarılı RPG yönetimi,
- Yüksek kalite grafik ve sesler.

Eksileri

- Bir noktadan sonra sıkıcı olabiliyor, aksiyon yeterli değil.

reklamlar

Mafia III: Rivals Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: