Mobious Final Fantasy ikon

Mobious Final Fantasy APK

v1.5.121

Mobious Final Fantasy ile yok olmaya giden dünyayı kurtarmak sizin elinizde.

 

Bilgisayar sürümüyle büyük ilgi gören oyun Android için optimize edilerek Google Play'deki yerini aldı. Oyun hikayesi tamamen aynı, dünyayı yok etmek isteyen kötülük timsallerine karşı mücadele ederek dünyayı kurtarmaya ve bu amaçla onlarca görevi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Tek bir karakteri kontrol edeceğiniz oyunda karakterinizin savaşçı yeteneklerini geliştirerek güçlendirmeniz şart. Özellikle oyunun ilerleyen bölümlerinde zincirleme saldırı yöntemi ve doğaüstü güçlerinizi kullanmaya başladıkça oyun çok daha eğlenceli hale geliyor.

 

Final Fantasy oyunları içerisinde oldukça hatırı sayılır yeri olan Mobious Final Fantasy, üç boyutlu HD kalite grafiklerle oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. RPG ve Final Fantasy oyunlarını seviyorsanız, Mobious Final Fantasy oyunu da koleksiyonunuz içerisinde olması gereken bir oyun diyebiliriz. Mobious Final Fantasy APK dosyasını ücretsiz indirerek karanlık güçlerin karşısında savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Mobious Final Fantasy ekran görüntüleri Mobious Final Fantasy ekran görüntüleri Mobious Final Fantasy ekran görüntüleri Mobious Final Fantasy ekran görüntüleri Mobious Final Fantasy ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder