Mobious Final Fantasy ikon

Mobious Final Fantasy APK

v1.5.121

Mobious Final Fantasy Açıklama

Mobious Final Fantasy ile yok olmaya giden dünyayı kurtarmak sizin elinizde.

 

Bilgisayar sürümüyle büyük ilgi gören oyun Android için optimize edilerek Google Play'deki yerini aldı. Oyun hikayesi tamamen aynı, dünyayı yok etmek isteyen kötülük timsallerine karşı mücadele ederek dünyayı kurtarmaya ve bu amaçla onlarca görevi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Tek bir karakteri kontrol edeceğiniz oyunda karakterinizin savaşçı yeteneklerini geliştirerek güçlendirmeniz şart. Özellikle oyunun ilerleyen bölümlerinde zincirleme saldırı yöntemi ve doğaüstü güçlerinizi kullanmaya başladıkça oyun çok daha eğlenceli hale geliyor.

 

Final Fantasy oyunları içerisinde oldukça hatırı sayılır yeri olan Mobious Final Fantasy, üç boyutlu HD kalite grafiklerle oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. RPG ve Final Fantasy oyunlarını seviyorsanız, Mobious Final Fantasy oyunu da koleksiyonunuz içerisinde olması gereken bir oyun diyebiliriz. Mobious Final Fantasy APK dosyasını ücretsiz indirerek karanlık güçlerin karşısında savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Mobious Final Fantasy ekran görüntüleri Mobious Final Fantasy ekran görüntüleri Mobious Final Fantasy ekran görüntüleri Mobious Final Fantasy ekran görüntüleri Mobious Final Fantasy ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.121

GeliştiriciSQUARE ENIX Co.,Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi21.03.2018 - 12:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme13

Dosya boyutu 37.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8433

GÜVENLİKİndireceğiniz Mobious Final Fantasy APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.square_enix.android_googleplay.mobiusff_ne

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder