League of Angels: Origins ikon

League of Angels: Origins

v1.0.24

League of Angels: Origins ile fantastik MMORPG savaşlarına katılın.

 

League of Angels serisinin yeni oyunu olan LoA Origins PvP ve PvE tabanlı savaşlara katılacağınız sürükleyici bir RPG hikayesine sahip. Spellweaver, Centurion ve Ranger sınıflarından birisini seçerek başladığınız oyunda karakterinizin yeteneklerini geliştirerek gerçek oyunculara karşı savaşacak ve fantastik dünyanın en güçlü karakteri olmaya çalışacaksınız.

 

Ünlü oyuncu Gal Gadot modellemesini kullanarak piyasaya çıkış yapan oyunda Massive Sky Wars ve Legend Wings gibi geniş oyun bölümleri yer alıyor. Bu bölümler genelde savaş ve karakter gelişimi üzerine olsa bile içerikleri oldukça geniş ve gayet başarılı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. MMORPG tabanlı fantastik savaş oyunlarını seviyorsanız League of Angels'in yeni oyunu LoA Origins kesinlikle başarılı ve denemeniz gereken bir oyun. League of Angels: Origins APK dosyasını indirerek melekler birliğinin yeni savaşlarına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

League of Angels: Origins nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. League of Angels: Origins APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
League of Angels: Origins ekran görüntüleri League of Angels: Origins ekran görüntüleri League of Angels: Origins ekran görüntüleri League of Angels: Origins ekran görüntüleri League of Angels: Origins ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.24

GeliştiriciGTarcade

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi27.12.2018 - 11:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme52

Dosya boyutu 185 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9245

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder