Infinity Dungeon ikon

Infinity Dungeon APK

v3.5.6

Infinity Dungeon Açıklama

Infinity Dungeon ile yer altı zindanlarındaki altınları ortaya çıkarın.


RPG tabanlı geliştirilen oyunda yer altı zindanlarının gizemini çözerken zorlu düşmanlarla savaşacaksınız. Asıl amacınız altın bulmak olsa da, altını koruyan ejderha ve ninjalar işinizi zorlaştırıyor. Bu durumda yapmanız gereken tek şey savaşmak. Sahip olduğunuz özel saldırı yeteneğinizle karşınıza çıkan, büyülü ve üstün güçlere sahip tüm yaratıkları öldürerek yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Zengin olmak bu zorlu yolun sonunda kazanacağınız en büyük ödül olacak.


Oyun düz bir platform şeklinde ilerleyen bir savaş alanına sahip. Platform üzerinde ilerlerken ana karakterin eğlenceli arkadaşları hem savaş alanında hem de zorlu görevlerde en büyük yardımcınız oluyor. Çizgi film tarzında geliştirilen grafik yapısı da oyunun sürükleyiciliğini doğrudan arttıracak kadar kaliteli görünüyor. Tek elle kolayca kontrol edilebilen oyun tamamen ücretsiz.

Son güncellemede neler var?

Infinity Dungeon APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni bölümler eklenmiş ve oyun alt yapısı optimize edilmiş.

Infinity Dungeon ekran görüntüleri Infinity Dungeon ekran görüntüleri Infinity Dungeon ekran görüntüleri Infinity Dungeon ekran görüntüleri Infinity Dungeon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.5.6

GeliştiriciZabob Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi27.02.2018 - 13:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme100

Dosya boyutu 28.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8319

GÜVENLİKİndireceğiniz Infinity Dungeon APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sosc.firstfantasy1

APK imzası: 6e69c909f974fdc3aee8ee81a45d121d62c0138a

Infinity Dungeon eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Infinity Dungeon versiyonları:
  • 1. Infinity Dungeon v2.6.1

Infinity Dungeon nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Infinity Dungeon APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder