Infinity Dungeon ikon

Infinity Dungeon

v2.6.1

Infinity Dungeon ile yer altı zindanlarındaki altınları ortaya çıkarın.

 

RPG tabanlı geliştirilen oyunda yer altı zindanlarının gizemini çözerken zorlu düşmanlarla savaşacaksınız. Asıl amacınız altın bulmak olsa da, altını koruyan ejderha ve ninjalar işinizi zorlaştırıyor. Bu durumda yapmanız gereken tek şey savaşmak. Sahip olduğunuz özel saldırı yeteneğinizle karşınıza çıkan, büyülü ve üstün güçlere sahip tüm yaratıkları öldürerek yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Zengin olmak bu zorlu yolun sonunda kazanacağınız en büyük ödül olacak.

 

Oyun düz bir platform şeklinde ilerleyen bir savaş alanına sahip. Platform üzerinde ilerlerken ana karakterin eğlenceli arkadaşları hem savaş alanında hem de zorlu görevlerde en büyük yardımcınız oluyor. Çizgi film tarzında geliştirilen grafik yapısı da oyunun sürükleyiciliğini doğrudan arttıracak kadar kaliteli görünüyor. Tek elle kolayca kontrol edilebilen oyun tamamen ücretsiz.

Infinity Dungeon ekran görüntüleri Infinity Dungeon ekran görüntüleri Infinity Dungeon ekran görüntüleri Infinity Dungeon ekran görüntüleri Infinity Dungeon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.6.1

GeliştiriciZabob Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi27.02.2018 - 13:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme95

Dosya boyutu 42.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8319

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder