Monster Legends ikon

Monster Legends APK

v14.4.1

Monster Legends Açıklama

Rol yapma (RPG) oyunu Monster Legends canavarların sürükleyici hikayesini konu alıyor. Ücretsiz Monster Legends APK dosyasını indirerek hikayedeki yerinizi hemen alın.


Kendi canavar türlerinizi seçerek başladığınız oyunda gerçek oyunculara karşı mücadele edecek, en iyi canavar eğiticisi olmaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde 100'den fazla canavar türü var ancak bu canavarların hepsini alamıyorsunuz. Bunun yerine elinizdeki canavarları eşleştirerek yeni türler ortaya çıkartıyor ve RPG sisteminde özel yeteneklerini belirliyorsunuz. Eşleştirmeden doğacak tüm canavarların bakımı ve gelişimi size ait. Korkusuz bir savaşçı yetiştirmek için ne yapmanız gerekiyorsa yapmaktan çekinmeyin. Savaş alanındaki asıl gücünüz tamamen bu karakterlerden oluşacak.


Daha önce Dragon City ile RPG türünde kendini kanıtlayan Social Point'in geliştirdiği Monster Legends'de Macera ve Arena isimli iki temel oyun modu bulunuyor. Macera modunda size verilen görevleri tamamlamak için oynarken Arena modunda gerçek oyunculara karşı 3'e 3 strateji savaşlarına çıkıyorsunuz. Her iki oyun modu da canavarlarınızın gücünü ve gelişmesini arttıracak deneyimler kazanmanızı sağlıyor. Aralarındaki en büyük fark bölüm hikayelerinde.


Sürükleyici RPG yapısına sahip olan Monster Legends ücretsiz oynanabiliyor ancak isterseniz oyun içi satın alma yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli grafiklere sahip olan Monster Legends APK dosyasını indirip kurarak hemen oynamaya başlayın.

Son güncellemede neler var?

Monster Legends APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni bölümler ve maymunlar için yeni kıyafetler eklenmiş.

Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv14.4.1

GeliştiriciSocial Point

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi19.02.2018 - 15:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2038

Dosya boyutu 141 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8270

GÜVENLİKİndireceğiniz Monster Legends APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: es.socialpoint.MonsterLegends

APK imzası: 8a4f89573d3e578052b6807eec84a1d3ca0f328c

Monster Legends eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Monster Legends versiyonları:
  • 1. Monster Legends v10.0.1
  • 2. Monster Legends v9.2.18
  • 3. Monster Legends v8.0.1
  • 4. Monster Legends v7.8
  • 5. Monster Legends v7.2.4
  • 6. Monster Legends v7.1.5
  • 7. Monster Legends v6.2
  • 8. Monster Legends v6.1.6

Monster Legends nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Monster Legends APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.9

21 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder