Monster Legends ikon

Monster Legends APK

v10.0.1

Rol yapma (RPG) oyunu Monster Legends canavarların sürükleyici hikayesini konu alıyor. Ücretsiz Monster Legends APK dosyasını indirerek hikayedeki yerinizi hemen alın.


Kendi canavar türlerinizi seçerek başladığınız oyunda gerçek oyunculara karşı mücadele edecek, en iyi canavar eğiticisi olmaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde 100'den fazla canavar türü var ancak bu canavarların hepsini alamıyorsunuz. Bunun yerine elinizdeki canavarları eşleştirerek yeni türler ortaya çıkartıyor ve RPG sisteminde özel yeteneklerini belirliyorsunuz. Eşleştirmeden doğacak tüm canavarların bakımı ve gelişimi size ait. Korkusuz bir savaşçı yetiştirmek için ne yapmanız gerekiyorsa yapmaktan çekinmeyin. Savaş alanındaki asıl gücünüz tamamen bu karakterlerden oluşacak.


Daha önce Dragon City ile RPG türünde kendini kanıtlayan Social Point'in geliştirdiği Monster Legends'de Macera ve Arena isimli iki temel oyun modu bulunuyor. Macera modunda size verilen görevleri tamamlamak için oynarken Arena modunda gerçek oyunculara karşı 3'e 3 strateji savaşlarına çıkıyorsunuz. Her iki oyun modu da canavarlarınızın gücünü ve gelişmesini arttıracak deneyimler kazanmanızı sağlıyor. Aralarındaki en büyük fark bölüm hikayelerinde.


Sürükleyici RPG yapısına sahip olan Monster Legends ücretsiz oynanabiliyor ancak isterseniz oyun içi satın alma yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli grafiklere sahip olan Monster Legends APK dosyasını indirip kurarak hemen oynamaya başlayın.

Monster Legends nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Monster Legends APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Monster Legends APK son sürüm güncellemesi ile Kozmik Dönem başlatılmış. Yeni dönemde mistik canavarlar, yeni tehlikeler ve çok oyunculu mod gibi birçok yeni özellik oyuna eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder