Monster Legends ikon

Monster Legends

v8.0.1

Rol yapma (RPG) oyunu Monster Legends canavarların sürükleyici hikayesini konu alıyor. Ücretsiz Monster Legends APK dosyasını indirerek hikayedeki yerinizi hemen alın.

 

Kendi canavar türlerinizi seçerek başladığınız oyunda gerçek oyunculara karşı mücadele edecek, en iyi canavar eğiticisi olmaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde 100'den fazla canavar türü var ancak bu canavarların hepsini alamıyorsunuz. Bunun yerine elinizdeki canavarları eşleştirerek yeni türler ortaya çıkartıyor ve RPG sisteminde özel yeteneklerini belirliyorsunuz. Eşleştirmeden doğacak tüm canavarların bakımı ve gelişimi size ait. Korkusuz bir savaşçı yetiştirmek için ne yapmanız gerekiyorsa yapmaktan çekinmeyin. Savaş alanındaki asıl gücünüz tamamen bu karakterlerden oluşacak.

 

Daha önce Dragon City ile RPG türünde kendini kanıtlayan Social Point'in geliştirdiği Monster Legends'de Macera ve Arena isimli iki temel oyun modu bulunuyor. Macera modunda size verilen görevleri tamamlamak için oynarken Arena modunda gerçek oyunculara karşı 3'e 3 strateji savaşlarına çıkıyorsunuz. Her iki oyun modu da canavarlarınızın gücünü ve gelişmesini arttıracak deneyimler kazanmanızı sağlıyor. Aralarındaki en büyük fark bölüm hikayelerinde.

 

Sürükleyici RPG yapısına sahip olan Monster Legends ücretsiz oynanabiliyor ancak isterseniz oyun içi satın alma yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli grafiklere sahip olan Monster Legends APK dosyasını indirip kurarak hemen oynamaya başlayın. 

Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri Monster Legends ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Canlı Savaş modu eklenmiş. Oyundaki arkadaşlarınıza ve diğer gerçek oyunculara karşı savaşmaya hazırlanın,

Gerçek savaş kuralları oyuncular tarafından belirlenecek şekilde optimize edilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.0.1

GeliştiriciSocial Point

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi19.02.2018 - 15:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1702

Dosya boyutu 98.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8270

Güvenlik seçicileri
Monster Legends eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Monster Legends versiyonları:
  • 1. Monster Legends v7.8
  • 2. Monster Legends v7.2.4
  • 3. Monster Legends v7.1.5
  • 4. Monster Legends v6.2
  • 5. Monster Legends v6.1.6

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder