Summoners War: Hava Arenası ikon

Summoners War: Hava Arenası

v5.3.1

Summoners War: Hava Arenası oyunuyla aksiyon dolu RPG ve PvP savaşlarına katılın, dünyanın gizemini ortaya çıkarın.


Hava Arenası konusuyla oyuncuların karşısına çıkan Summoners War dünyanın kaynağı olan Mana Taşlarını keşfetme üzerine kurgulanmış bir oyun. Havadan gelerek katılacağınız bu arenada gerçek zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı PvP savaşlarına katılacak, RPG sistemi ile karakterinizi geliştirerek gücünüzü yükselteceksiniz.


Oyunun başlangıcında seçeceğiniz karakterle birlikte vahşi doğadan seçeceğiniz canavar karakterler savaşta sizinle birlikte hareket ediyor. Toplamda binden fazla canavarın yer aldığı oyunda aksiyon ve savaş neredeyse hiç bitmeden devam ediyor. Oyundaki savaşlar genel olarak PvP tabanlı yapılıyor ve isteyen oyuncular Loncalar üzerinden takım halinde de savaşabiliyor.


Summoners War: Hava Arenası'nın oyun hikayesi kadar grafik kalitesi de oldukça başarılı. Yüksek kalite grafikler ve üç boyutlu animasyonlarla desteklenen savaş sahneleri oyunun gerçekçiliğini arttıran önemli detaylar arasında. Android RPG ve PvP oyunlarını seviyorsanız Summoners War: Hava Arenası kesinlikle telefonunuzda olmalı. Summoners War: Hava Arenası APK dosyasını ücretsiz indirerek bu sürükleyici savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Summoners War: Hava Arenası ekran görüntüleri Summoners War: Hava Arenası ekran görüntüleri Summoners War: Hava Arenası ekran görüntüleri Summoners War: Hava Arenası ekran görüntüleri Summoners War: Hava Arenası ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Summoners War APK güncel sürümüyle;

Yeni Global RPG savaşı eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.3.1

GeliştiriciCom2uS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi18.07.2018 - 12:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme77

Dosya boyutu 79.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8930

Güvenlik seçicileri
Summoners War: Hava Arenası eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Summoners War: Hava Arenası versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder