Lucky Craft: Adventure ikon

Lucky Craft: Adventure APK

v32.3

Lucky Craft: Adventure oyunu ile eğlenceli bir hayatta kalma serüveni sizi bekliyor.

 

RPG tabanlı geliştirilen oyun Minecraft benzeri bir grafik yapısına sahip ve oldukça eğlenceli. Oyun aslında bir hayatta kalma oyunu, başlangıçtan itibaren Lucky Craft: Adventure'ın açık haritasında çevreyi keşfetmeye, düşmanlara karşı mücadele etmeye başlıyorsunuz. Oyunda sizi zorlayacak şeylerin başında sadece düşmanlarınız yok, çevredeki yabani hayvanlar ve tuzaklara karşı dikkatli olmalı; onlara üstünlük kurmalısınız.

 

Lucky Craft: Adventure'da hayatta kalmanın en önemli şartı kendi yaşam alanınız. Oyuna ilk girdiğiniz andan itibaren kendi yaşam alanınızı kurmanız ve düşmanlardan korumanız gerekiyor. İlerleyen seviyelerde çevreden keşfettiğiniz malzemeleri kullanarak kendi dünyanızı geliştirmeye devam ediyor ve büyülü bir deneyim yaşıyorsunuz.

 

Oyunun grafikleri Minecraft yapısıyla neredeyse aynı, 8-bitlik piksel grafikler oyuncular için oldukça keyifli bir deneyim sunuyor. Android simülasyon oyunlarını ve Minecraft benzeri oyunları seviyorsanız Lucky Craft: Adventure tam size göre. Lucky Craft: Adventure APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Lucky Craft: Adventure ekran görüntüleri Lucky Craft: Adventure ekran görüntüleri Lucky Craft: Adventure ekran görüntüleri Lucky Craft: Adventure ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder