Minimal Dungeon RPG ikon

Minimal Dungeon RPG APK

v1.5.4

Minimal Dungeon RPG Açıklama

Minimal Dungeon RPG APK oyununda fantastik bir savaş sizi bekliyor.


Casa vadisi isimli bir bölgede geçen oyun hikayesinde kötülere karşı sürükleyici bir savaş veriyorsunuz. RPG tabanlı geliştirilen oyunda kötülere karşı savaşta tamamlamanız gereken birçok görev, patron savaşı, canavarlara karşı mücadele ve tabii ki karanlık zindanlardan kurtulma mücadelesi sizi bekliyor. Oyundaki savaşlar genel olarak karanlık zindanlarda geçiyor; Casa Vadisi'ni kurtarmanın tek yolu kötüleri zindanlarda yok etmek.


Minimal Dungeon RPG'nin grafikleri gayet başarılı. Fantastik kurgusu ve akıcı oyun hikayesi sayesinde oyunu zevkle oynayacaksınız. Minimal Dungeon RPG APK dosyasını ücretsiz indirin ve kötülüklere karşı mücadeleye başlayın. İyi oyunlar.

Minimal Dungeon RPG ekran görüntüleri Minimal Dungeon RPG ekran görüntüleri Minimal Dungeon RPG ekran görüntüleri Minimal Dungeon RPG ekran görüntüleri Minimal Dungeon RPG ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.4

GeliştiriciCapPlay

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi02.12.2020 - 11:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme4

Dosya boyutu 20.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10681

GÜVENLİKİndireceğiniz Minimal Dungeon RPG APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.capplay.mdrpg

APK imzası: 1927dadeb825057658d299de34be4e254e318d66

Minimal Dungeon RPG nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Minimal Dungeon RPG APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder