Minimal Dungeon RPG ikon

Minimal Dungeon RPG APK

v1.5.4

Minimal Dungeon RPG APK oyununda fantastik bir savaş sizi bekliyor.


Casa vadisi isimli bir bölgede geçen oyun hikayesinde kötülere karşı sürükleyici bir savaş veriyorsunuz. RPG tabanlı geliştirilen oyunda kötülere karşı savaşta tamamlamanız gereken birçok görev, patron savaşı, canavarlara karşı mücadele ve tabii ki karanlık zindanlardan kurtulma mücadelesi sizi bekliyor. Oyundaki savaşlar genel olarak karanlık zindanlarda geçiyor; Casa Vadisi'ni kurtarmanın tek yolu kötüleri zindanlarda yok etmek.


Minimal Dungeon RPG'nin grafikleri gayet başarılı. Fantastik kurgusu ve akıcı oyun hikayesi sayesinde oyunu zevkle oynayacaksınız. Minimal Dungeon RPG APK dosyasını ücretsiz indirin ve kötülüklere karşı mücadeleye başlayın. İyi oyunlar.

Minimal Dungeon RPG nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Minimal Dungeon RPG APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Minimal Dungeon RPG ekran görüntüleri Minimal Dungeon RPG ekran görüntüleri Minimal Dungeon RPG ekran görüntüleri Minimal Dungeon RPG ekran görüntüleri Minimal Dungeon RPG ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder