Knighthood ikon

Knighthood APK

v1.0.46

Knighthood Açıklama

Knighthood oyunuyla şovalyelerin aksiyon dolu savaşına katılın.


RPG tabanlı geliştirilen Knighthood, öfke dolu şovalyelerin savaşını konu alıyor. Oyundaki amacınız en korkulan ve en güçlü şovalye olmak. Bunu başarabilmek içinse gizemli canavarlar ve güçlü düşmanlarla dolu sürükleyici bir savaş hikayesine katılmanız gerekiyor.


Oyun hikayesinde bir zamanlar dünyayı koruyan bu şövalye karakterleri artık Lord Kamon'un karanlık gücünün kontrolüne girmiştir. Siz de seçeceğiniz karakterle birlikte bu kötü gücün gereğini yerine getirecek, aksiyon dolu savaşlarla fantastik bir dünyayı keşfe çıkacaksınız. Knighthood RPG tabanlı olduğunuz için seçmiş olduğunuz şövalye karakterinin tüm yeteneklerini sizin geliştirmeniz gerekiyor.


Başarılı oyunlarla daha önce kendini kanıtlamış olan King, Knighthood oyunuyla aksiyon dolu bir hikayeyi oyuncuların beğenisine sunuyor. RPG tabanlı aksiyon oyunlarını seviyorsanız Knighthood kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğimiz bir oyun. Knighthood APK dosyasını ücretsiz indirin ve karanlık güçlerin savaşına ortak olun. İyi oyunlar.

Knighthood ekran görüntüleri Knighthood ekran görüntüleri Knighthood ekran görüntüleri Knighthood ekran görüntüleri Knighthood ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.46

GeliştiriciKing

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi30.01.2020 - 15:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme16

Dosya boyutu 473 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10122

GÜVENLİKİndireceğiniz Knighthood APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.king.knightsrage

APK imzası: 7dbbc5ad44e22f1db64abe97249ff40194329cd3

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Knighthood oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Knighthood nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Knighthood APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.7

4 kullanıcı oyuna göre

Knighthood için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
EMİR BORA GELDİ 4 yıl önce Knighthood v1.0.46 için
ÇOK AMA ÇOK İYİ