Phantomgate: The Last Valkyrie ikon

Phantomgate: The Last Valkyrie APK

v1.2.1

Phantomgate oyunuyla Midgard'ın muhteşem coğrafyasında RPG ve aksiyon dolu bir hikayeye katılın.

 

Astrid isimli özel yeteneklere sahip karakteri kontorl edeceğiniz oyun hikayesi, Astrid'in annesinin Odin tarafından kaçırılması ile başlıyor. Bu hikayede Astrid'i kontrol ederek hem annesini hem de Midgard'ı kötü karakterlerden kurtarmak için soluksuz savaşlara katılıyorsunuz. Oyunda Midgard çok önemli olsa da kötü karakterlerin peşinden farklı dünyalara kadar uzanan geniş bir oyun içeriği sizi bekliyor.

 

Her haritada Ork'a benzer vahşilere karşı savaşırken özel bulmacaları çözerek karakterinizin gelişimi için ihtiyacınız olan ödül ve puanları toplamanız gerekiyor. Phantomgate RPG tabanlı bir oyun olduğu için Astrid'in tüm karakter yeteneklerini geliştirmek size düşüyor. İster amansız bir savaşçı, isterseniz de üstün yeteneklere sahip bir usta. Tüm geliştirmeleri yaparak dünyayı kurtarmak sizin elinizde.

 

Netmarble ekibinin geliştirdiği bu başarılı Android RPG oyunu, üstün grafik kalitesi ve akıcı animasyonlarıyla sizi kendisine bağlamayı başarıyor. Phantomgate APK dosyasını indirerek Astrid'in savaşına destek olun. İyi oyunlar.

Phantomgate: The Last Valkyrie ekran görüntüleri Phantomgate: The Last Valkyrie ekran görüntüleri Phantomgate: The Last Valkyrie ekran görüntüleri Phantomgate: The Last Valkyrie ekran görüntüleri Phantomgate: The Last Valkyrie ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PvP eşleştirmelerinde denge iyileştirmesi yapılmış,

Bazı karakterlerin yetenek güçleri değiştirilmiş,

Kullanıcı arayüzünde geliştirmeler yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder