Foot Clinic - ASMR Feet Care ikon

Foot Clinic - ASMR Feet Care APK

v1.6.8.6

Foot Clinic - ASMR Feet Care Açıklama

Çocukken doktor olmayı istemiş miydiniz? Eğer istediyseniz Foot Clinic - ASMR Feet Care oyunuyla doktor görevlerini yerine getireceksiniz.


Android için geliştirilen Foot Clinic APK oyunu, bir ayak sağlığı merkezi üzerinden ilerleyen kurgusuyla öne çıkıyor. Doktor olarak yer alacağınız oyunda hastaların ayaklarındaki sağlık sorunlarını düzeltmek için tedavi uygulayacaksınız. Her insanın ayağında tırnak, nasıl, yara ve siğil gibi çeşitli sağlık sorunları olabilir. Doktor olarak size düşen görev hastalık ne olursa olsun doğru tedaviyi uygulamak ve hastalarınızı taburcu etmek.


Crazy Labs ekibi tarafından geliştirilen Foot Clinic eğlenceli ve akıcı kurgusuyla dikkat çeken bir oyun. Kaliteli grafiklere sahip oyunda doktor rolü ile hastaları tedavi etmek için Foot Clinic APK dosyasını ücretsiz hemen indirmeniz yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Foot Clinic - ASMR Feet Care APK son sürüm güncellemesinde yeni görevler eklenmiş ve oyunda görülen hatalar düzeltilmiş.

Foot Clinic - ASMR Feet Care ekran görüntüleri Foot Clinic - ASMR Feet Care ekran görüntüleri Foot Clinic - ASMR Feet Care ekran görüntüleri Foot Clinic - ASMR Feet Care ekran görüntüleri Foot Clinic - ASMR Feet Care ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.8.6

GeliştiriciCrazy Labs by TabTale

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi08.03.2022 - 21:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme25

Dosya boyutu 141 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11010

GÜVENLİKİndireceğiniz Foot Clinic - ASMR Feet Care APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.crazylabs.foot.doctor

APK imzası: 7f9622a22240c5ad853ac4c12fb1c1e2c4eab92c

Foot Clinic - ASMR Feet Care eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Foot Clinic - ASMR Feet Care versiyonları:
  • 1. Foot Clinic - ASMR Feet Care v1.6.8.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder