Foot Clinic - ASMR Feet Care ikon

Foot Clinic - ASMR Feet Care APK

v1.6.8.0

Çocukken doktor olmayı istemiş miydiniz? Eğer istediyseniz Foot Clinic - ASMR Feet Care oyunuyla doktor görevlerini yerine getireceksiniz.


Android için geliştirilen Foot Clinic APK oyunu, bir ayak sağlığı merkezi üzerinden ilerleyen kurgusuyla öne çıkıyor. Doktor olarak yer alacağınız oyunda hastaların ayaklarındaki sağlık sorunlarını düzeltmek için tedavi uygulayacaksınız. Her insanın ayağında tırnak, nasıl, yara ve siğil gibi çeşitli sağlık sorunları olabilir. Doktor olarak size düşen görev hastalık ne olursa olsun doğru tedaviyi uygulamak ve hastalarınızı taburcu etmek.


Crazy Labs ekibi tarafından geliştirilen Foot Clinic eğlenceli ve akıcı kurgusuyla dikkat çeken bir oyun. Kaliteli grafiklere sahip oyunda doktor rolü ile hastaları tedavi etmek için Foot Clinic APK dosyasını ücretsiz hemen indirmeniz yeterli. İyi eğlenceler.

Foot Clinic - ASMR Feet Care nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Foot Clinic - ASMR Feet Care APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Foot Clinic - ASMR Feet Care ekran görüntüleri Foot Clinic - ASMR Feet Care ekran görüntüleri Foot Clinic - ASMR Feet Care ekran görüntüleri Foot Clinic - ASMR Feet Care ekran görüntüleri Foot Clinic - ASMR Feet Care ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder