Nonstop Knight - Idle RPG ikon

Nonstop Knight - Idle RPG APK

v2.11.0

Nonstop Knight oyununda hiç bitmeyen savaşlar sizleri bekliyor.


Gelişmiş RPG sistemine sahip olan Nonstop Knight'ta sürekli ilerleyen bir zindan içerisinde savaşıyor ve gidebildiğiniz en uzak mesafeye gitmeye çalışıyorsunuz. Tek parmakla kontrol edebileceğiniz karakterin yeteneklerini zindandaki sandıkları toplayarak geliştirebilirsiniz. Özellikle ilerleyen bölümlerde karşınıza çıkacak fantastik canavarları yenebilmek için bu geliştirmeleri eksiksiz yapmanız gerekiyor.


Nonstop Knight - Idle RPG'de karakterinizin kullanabileceği tek bir silah türü var: Kılıç. Başlangıçta düşük güce sahip kılıçla savaşırken, ilerleyen bölümlerde kılıcınızı da geliştirebiliyorsunuz. Şövalyelerin en iyi yeteneği kılıç kullanmak ve bunu gösterebilmek için Nonstop Knight oldukça iyi bir alternatif. Yüksek kaliteli grafikleri sayesinde savaşlar oldukça iyi bir his uyandırıyor. Nonstop Knight - Idle RPG APK dosyasını indirin ve şövalyenizle birlikte savaşa çıkın. Oyun tamamen ücretsiz.

Nonstop Knight - Idle RPG ekran görüntüleri Nonstop Knight - Idle RPG ekran görüntüleri Nonstop Knight - Idle RPG ekran görüntüleri Nonstop Knight - Idle RPG ekran görüntüleri Nonstop Knight - Idle RPG ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Nonstop Knight - Idle RPG APK son sürüm ile oynanışı etkileyen sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Nonstop Knight - Idle RPG için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Nonstop Knight - Idle RPG v2.11.0 için
Çok güzel