Nonstop Knight - Idle RPG ikon

Nonstop Knight - Idle RPG

v2.5.0

Nonstop Knight oyununda hiç bitmeyen savaşlar sizleri bekliyor.

 

Gelişmiş RPG sistemine sahip olan Nonstop Knight'ta sürekli ilerleyen bir zindan içerisinde savaşıyor ve gidebildiğiniz en uzak mesafeye gitmeye çalışıyorsunuz. Tek parmakla kontrol edebileceğiniz karakterin yeteneklerini zindandaki sandıkları toplayarak geliştirebilirsiniz. Özellikle ilerleyen bölümlerde karşınıza çıkacak fantastik canavarları yenebilmek için bu geliştirmeleri eksiksiz yapmanız gerekiyor.

 

Nonstop Knight - Idle RPG'de karakterinizin kullanabileceği tek bir silah türü var: Kılıç. Başlangıçta düşük güce sahip kılıçla savaşırken, ilerleyen bölümlerde kılıcınızı da geliştirebiliyorsunuz. Şövalyelerin en iyi yeteneği kılıç kullanmak ve bunu gösterebilmek için Nonstop Knight oldukça iyi bir alternatif. Yüksek kaliteli grafikleri sayesinde savaşlar oldukça iyi bir his uyandırıyor. Nonstop Knight - Idle RPG APK dosyasını indirin ve şövalyenizle birlikte savaşa çıkın. Oyun tamamen ücretsiz.

Nonstop Knight - Idle RPG ekran görüntüleri Nonstop Knight - Idle RPG ekran görüntüleri Nonstop Knight - Idle RPG ekran görüntüleri Nonstop Knight - Idle RPG ekran görüntüleri Nonstop Knight - Idle RPG ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.0

Geliştiriciflaregames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi28.03.2018 - 12:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme26

Dosya boyutu 81.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8530

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder