Star Wars™: Galaxy of Heroes ikon

Star Wars™: Galaxy of Heroes APK

v0.17.489093

Film serisinden esinlenerek Electronic Arts tarafından geliştirilen Star Wars Galaxy of Heroes oyununda Star Wars'ın meşhur karakterleri öncülüğünde evreni ele geçirmek isteyen kötülere karşı mücadele ediyorsunuz.


RPG (rol yapma) tarzında geliştirildiği için oyun karakterlerinin yetenekleri ve güçleri tamamen sizin elinizde. Gelişimini tamamlayacağınız efsane karakterler evrenin herhangi bir noktasında mücadeleye hazır olmalı. Bu gelişim için gerekli olan para puanları ise oyunda size verilen görevleri başarıyla yerine getirerek kazanabilirsiniz.


Başarılı grafikler ve akıcı oyun kurgusuyla öne çıkan oyunu oynamak için Star Wars Galaxy of Heroes APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Star Wars™: Galaxy of Heroes ekran görüntüleri Star Wars™: Galaxy of Heroes ekran görüntüleri Star Wars™: Galaxy of Heroes ekran görüntüleri Star Wars™: Galaxy of Heroes ekran görüntüleri Star Wars™: Galaxy of Heroes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Star Wars™: Galaxy of Heroes APK güncellemesi ile karakterler için Rölik Güçlendiricileri eklenmiş.

Yorumlar

Star Wars™: Galaxy of Heroes için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Star Wars™: Galaxy of Heroes v0.8.208604 için
Harika