Oceanhorn ikon

Oceanhorn APK

v1.1.4

Oceanhorn Açıklama

RPG tabanlı Oceanhorn oyununda fantastik bir aksiyon hikayesi sizleri bekliyor.


Çocuk yaştaki bir maceracıyı kontrol edeceğiniz oyunun hikayesi, karakterimizin babasından kalan mirasın peşine düşmesiyle başlıyor. Bu hikayede size bırakılan mirası bulmak için daha önce hiç bilinmeyen adaları keşfedecek, bir sürü tehlikeyle dolu görevleri yerine getirerek canavarlarla savaşacaksınız. Antik Arcadia Krallığı'nın topraklarında geçen bu mini oyunları tamamlamak için karakterinizin yeteneklerine ihtiyacınız olacak. Bu nedenle her bölüm sonrasında oyunun RPG yapısıyla onu geliştirmeli ve daha tehlikeli görevler için hazır hale getirmelisiniz.


Üç boyutlu grafik modellemesiyle geliştirilen Oceanhorn, fantastik oyun kurgusu ve yoğun aksiyon sahneleri ile oynamaktan büyük keyif alacağınız bir yapım olmuş. Android RPG oyunlarını seviyorsanız, kesinlikle telefonunuzda olması gereken bir oyun. Oceanhorn APK dosyasını Cepde ile hızlıca indirin ve fantastik maceradaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Oceanhorn ekran görüntüleri Oceanhorn ekran görüntüleri Oceanhorn ekran görüntüleri Oceanhorn ekran görüntüleri Oceanhorn ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.4

GeliştiriciFDG Entertainment GmbH & Co.KG

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi13.01.2020 - 14:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme76

Dosya boyutu 272 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10089

GÜVENLİKİndireceğiniz Oceanhorn APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.FDGEntertainment.Oceanhorn.gp

APK imzası: 27ddba65e41c6f94eb4d744ced50a8cb6e15cd66

Oceanhorn nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Oceanhorn APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder