Oceanhorn ikon

Oceanhorn APK

v1.1.4

RPG tabanlı Oceanhorn oyununda fantastik bir aksiyon hikayesi sizleri bekliyor.


Çocuk yaştaki bir maceracıyı kontrol edeceğiniz oyunun hikayesi, karakterimizin babasından kalan mirasın peşine düşmesiyle başlıyor. Bu hikayede size bırakılan mirası bulmak için daha önce hiç bilinmeyen adaları keşfedecek, bir sürü tehlikeyle dolu görevleri yerine getirerek canavarlarla savaşacaksınız. Antik Arcadia Krallığı'nın topraklarında geçen bu mini oyunları tamamlamak için karakterinizin yeteneklerine ihtiyacınız olacak. Bu nedenle her bölüm sonrasında oyunun RPG yapısıyla onu geliştirmeli ve daha tehlikeli görevler için hazır hale getirmelisiniz.


Üç boyutlu grafik modellemesiyle geliştirilen Oceanhorn, fantastik oyun kurgusu ve yoğun aksiyon sahneleri ile oynamaktan büyük keyif alacağınız bir yapım olmuş. Android RPG oyunlarını seviyorsanız, kesinlikle telefonunuzda olması gereken bir oyun. Oceanhorn APK dosyasını Cepde ile hızlıca indirin ve fantastik maceradaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Oceanhorn nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Oceanhorn APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Oceanhorn ekran görüntüleri Oceanhorn ekran görüntüleri Oceanhorn ekran görüntüleri Oceanhorn ekran görüntüleri Oceanhorn ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder