DC Heroes & Villains: Match 3 ikon

DC Heroes & Villains: Match 3 APK

v1.1.34

DC Heroes & Villains: Match 3 Açıklama

DC Heroes & Villains: Match 3 APK oyunu ile DC evrenindeki süper kahramanların mücadelesine ortak olun.


Batman, Joker, Superman, Aquaman ve Wonder Woman dahil birçok süper kahramanın yer aldığı bu oyunda RPG tabanlı bulmaca mücadelelerine katılacaksınız. Strateji ve RPG tabanlı geliştirilen bulmaca kurgusunda düşmanlarınızı yok etmek için eşleştirmeler yapmanız gerekiyor. Süper güçlerin ortak hikayesine dayanan bu tarz oyunlarda genelde savaş mücadelesi olur. Ancak DC Heroes & Villains: Match 3 oyununda düşmanlardan kurtulmak için eşleştirme tabanlı bulmacaları çözmeniz gerekiyor.


Gotham City dahil DC evrenindeki fantastik mekanların korunduğu oyun sürükleyici kurgusu sayesinde bambaşka bir bulmaca oyunu deneyimi sunuyor. Kendi ekibinizi kurarak ilerleyeceğiniz bulmaca bölümlerinde özel içeriklerin kilidini açarak oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Özellikle PvP tabanlı bulmacalarda kıyasıya kapışmak oyunun en sevdiğimiz özellikleri arasında. Android oyun ekosisteminde kendine özgü yapısıyla öne çıkmayı başaran bu oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. DC Heroes & Villains: Match 3 APK dosyasını şimdi indirin, hemen oynamaya başlayın.

DC Heroes & Villains: Match 3 ekran görüntüleri DC Heroes & Villains: Match 3 ekran görüntüleri DC Heroes & Villains: Match 3 ekran görüntüleri DC Heroes & Villains: Match 3 ekran görüntüleri DC Heroes & Villains: Match 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.34

GeliştiriciLudia Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi23.09.2023 - 16:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme9

Dosya boyutu 659 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11517

GÜVENLİKİndireceğiniz DC Heroes & Villains: Match 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ludia.dc2021

APK imzası: 40d62ae4662b371ebdda10dfe97912b31ef1fa7e

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

DC Heroes & Villains: Match 3 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

DC Heroes & Villains: Match 3 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. DC Heroes & Villains: Match 3 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder