Invincible: Guarding the Globe ikon

Invincible: Guarding the Globe APK

v1.0.15

Invincible: Guarding the Globe Açıklama

Invincible: Guarding the Globe, yani Yenilmez: Dünyayı Koruma oyunu ile kötülüklere karşı sürükleyici savaşa katılacaksınız.


Orijinal hikayesi sayesinde milyonlarca tutkunu olan Invincible serisi şimdi Android oyun olarak telefonlara geldi. Idle ve RPG tabanlı geliştirilen bu oyunda çizgi karakterlerle birlikte dünyayı korumak için savaşlara katılacaksınız. Invincible serisindeki tüm ikonik karakterlerden bir ekip kurarak ilerleyeceğiniz oyunda karakterlerin yetenek döngüsü tamamen size bağlı. Kendi manganızda saldıran, savunan ve destek olan yetenekleri dağıtarak en iyi komboyu oluşturmanız gerek. Çatışma sırasında kombonun önemi büyük. O nedenle düşmanı parçalamak için doğrusunu oluşturmak işinizi kolaylaştırıyor.


Invincible: Guarding the Globe APK, Ubisoft ekibi tarafından geliştirilen sürükleyici bir aksiyon ve RPG oyunu olarak öne çıkıyor. Dünya çapında milyonlarca tutkunu olan oyunu oynamaya hemen başlamak için Invincible: Guarding the Globe APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Yüksek kalite grafikleri ve eğlenceli oyun kurgusu ile oyunu severek oynayacaksınız. İyi eğlenceler.

Invincible: Guarding the Globe ekran görüntüleri Invincible: Guarding the Globe ekran görüntüleri Invincible: Guarding the Globe ekran görüntüleri Invincible: Guarding the Globe ekran görüntüleri Invincible: Guarding the Globe ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.15

GeliştiriciUbisoft Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi22.02.2024 - 21:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 177 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11603

GÜVENLİKİndireceğiniz Invincible: Guarding the Globe APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ubisoft.invincible.guardians.globe.idle.superhero.rpg.battle.afk

APK imzası: e3d6da236ed1df2c0d46476c7e90f2007a9a411e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder