Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » Hustle Castle – Kale ve Klan

Hustle Castle – Kale ve Klan

v1.0.0
reklamlar
Hustle Castle – Kale ve Klan
Hustle Castle – Kale ve Klan ekran görüntüleri Hustle Castle – Kale ve Klan ekran görüntüleri Hustle Castle – Kale ve Klan ekran görüntüleri Hustle Castle – Kale ve Klan ekran görüntüleri Hustle Castle – Kale ve Klan ekran görüntüleri Hustle Castle – Kale ve Klan tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Hustle Castle – Kale ve Klan Açıklama

Orta Çağ döneminde lordların savaşını konu alan Hustle Castle – Kale ve Klan oyununda kalenizi korumak ve en büyük lord olmak için mücadele ediyorsunuz.

 

İnşa edeceğiniz kalenin her şeyinden siz sorumlusunuz. Yeni tebaaları kabul etmek, vatandaşlara görev vermek, vatandaşlarınızı ve kalenizi savunmak gibi zorlu görevleriniz var. Bunları yerine getirmek içinse en büyük yardımcılarınız yine vatandaşlarınız oluyor. İşlerin yolunda gidip gitmediğini her zaman takip etmek ve gerekirse işlerini yapmayanlara ceza vermek zorundasınız. Kalenizin işleyişi, aynı zamanda kalenizin de savunmasını güçlendirdiği için hiçbir şeyden ödün vermemeniz gerekiyor. 

 

Çok oyunculu oynanan Hustle Castle'da gerçekleşen savaşlar dolu bir hikayeyle gerçekleşiyor. Köylülerin gelişerek orduya katılması, büyücülerin sürpriz güçlerle düşmanı alt etmesi gibi birçok faktör savaşlarda etkili oluyor. Ordunuzun güçsüz kalması durumunda da yeni vatandaşlarınızı eğiterek asker yapabiliyorsunuz. Hustle Castle – Kale ve Klan oyununa ait APK dosyasını indirerek en büyük lord olmak için savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

reklamlar

Hustle Castle – Kale ve Klan Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: