Slash & Roll: MMORPG Online ikon

Slash & Roll: MMORPG Online APK

v1.19.0

Slash & Roll: MMORPG Online Açıklama

Slash & Roll: MMORPG Online oyunu ile gerçek zamanlı RPG savaşlarına katılacaksınız.


Sürükleyici bir savaş hikayesini konu alan Slash & Roll Android oyununda gerçek zamanlı savaşlar sizleri bekliyor. Lonca sistemi üzerinden katılacağınız savaşlarda rakiplerinize karşı üstünlük kurmak ve onları yok etmek oyundaki temel göreviniz. Bu görevi başarmak için güçlü bir strateji, gelişmiş savaş ekipmanları ve kahraman askerlere ihtiyacınız var. Kendi kahramanınızı seçtikten sonra diğer oyuncuların yer aldığı Lonca sistemi üzerinden bir takıma katılmanız gerekiyor. Daha sonra mücadele modunda hepsi gerçek oyunculardan oluşan savaşlara katılıyorsunuz.


MMORPG oyunlarında her oyuncu savaşmak için hazır bulunuyor. Savaşta daha usta ve daha yetenekli olan hayatta kalmayı başaracak. Bu nedenle düşmanlarınızla savaşırken kendi birimlerinizi ve kulelerinizi korumak zorundasınız. Unutmayın, savaş bir takım işidir. Müttefikleriniz düşmanla savaşırken hem ön sırada hem arka tarafta onlara destek olabilirsiniz. Bu desteğin ilerleyişi savaşların ilerleme göre belirleniyor.


Co-op tarzı savaş oyunları sevenler için Slash & Roll gelişmiş ilerleme sistemi sayesinde hızlı seviye atladığınız bir oyun durumunda. Gelişme seviyesi olarak diğer oyunculardan daha ileri duruma gelmek için oyundaki geliştirmeleri mutlaka yapmanız gerekiyor. Kapsamlı geliştirme seçenekleri sayesinde savaşçı karakterinizin hem yetenekleri hem de görünümü tamamen sizin tercihinize göre belirleniyor.


Android MMORPG oyunları arasında kendine özgü kurgusuyla öne çıkmayı başaran Slash & Roll, mükemmel kalite grafikler ve akıcı kontrolleri sayesinde gayet iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Slash & Roll APK dosyasını hemen indirerek MMMORPG tabanlı savaşlara katılabilirsiniz.

Slash & Roll: MMORPG Online ekran görüntüleri Slash & Roll: MMORPG Online ekran görüntüleri Slash & Roll: MMORPG Online ekran görüntüleri Slash & Roll: MMORPG Online ekran görüntüleri Slash & Roll: MMORPG Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.19.0

GeliştiriciGamesture sp. z o.o.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi28.03.2023 - 17:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1

Dosya boyutu 135 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11352

GÜVENLİKİndireceğiniz Slash & Roll: MMORPG Online APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamesture.team.guild.raids.pvp.multiplayer

APK imzası: ebc2b6cd8b74c5116342369aa10a79e455bbef16

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder