Seven Knights

Seven Knights

v3.2.00

Özel yeteneklerle donatılmış karakterler Seven Knights'ta sürükleyici bir maceraya çıkıyor.

 

Ladenberg topraklarında geçen oyunda karakterlerinizi seçerek bir takım oluşturuyor ve Yıkım Tanrısı'nın kötülüğüne karşı barışı geri getirmek için farklı oyun modlarında savaşmaya başlıyorsunuz. Oyun içerisinde 5 farklı mod bulunuyor: Macera, Savaş, İlahi Kule, Günlük Zindan ve Kale Akını. Her bölümün kendi içerisinde hikayesi farklı, bu da her bölümde farklı karakterlerin yetenekleriyle ilerlemeniz gerektiği anlamına geliyor. Seçmiş olduğunuz karakterlerin kendine has yetenekleri var, ancak bu yetenekleri geliştirmek ve savaş arenasında düşmana karşı stratejik olarak kullanmak size düşüyor.

 

Daha önce MARVEL, Star Wars ve Evilbane oyunlarıyla kalitesini ortaya koyan Netmarble ekibi tarafından geliştirilen Seven Knights, 3 boyutlu (3D) grafiklerle geliştirilen savaş sahneleri, karakterlerin özel yeteneklerini vurgulayan animasyonlarıyla oldukça sürükleyici bir akışa sahip. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı gerekiyor.

Seven Knights ekran görüntüleri Seven Knights ekran görüntüleri Seven Knights ekran görüntüleri Seven Knights ekran görüntüleri Seven Knights ekran görüntüleri

Seven Knights bilgileri

Güncel versiyonv3.2.00

GeliştiriciNetmarble

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi14.10.2017 - 13:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme18

Dosya boyutu 40.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7872

Güvenlik seçicileri

Seven Knights Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder