Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » Seven Knights

Seven Knights

v3.2.00
reklamlar
Seven Knights
Seven Knights ekran görüntüleri Seven Knights ekran görüntüleri Seven Knights ekran görüntüleri Seven Knights ekran görüntüleri Seven Knights ekran görüntüleri Seven Knights tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Seven Knights Açıklama

Özel yeteneklerle donatılmış karakterler Seven Knights'ta sürükleyici bir maceraya çıkıyor.

 

Ladenberg topraklarında geçen oyunda karakterlerinizi seçerek bir takım oluşturuyor ve Yıkım Tanrısı'nın kötülüğüne karşı barışı geri getirmek için farklı oyun modlarında savaşmaya başlıyorsunuz. Oyun içerisinde 5 farklı mod bulunuyor: Macera, Savaş, İlahi Kule, Günlük Zindan ve Kale Akını. Her bölümün kendi içerisinde hikayesi farklı, bu da her bölümde farklı karakterlerin yetenekleriyle ilerlemeniz gerektiği anlamına geliyor. Seçmiş olduğunuz karakterlerin kendine has yetenekleri var, ancak bu yetenekleri geliştirmek ve savaş arenasında düşmana karşı stratejik olarak kullanmak size düşüyor.

 

Daha önce MARVEL, Star Wars ve Evilbane oyunlarıyla kalitesini ortaya koyan Netmarble ekibi tarafından geliştirilen Seven Knights, 3 boyutlu (3D) grafiklerle geliştirilen savaş sahneleri, karakterlerin özel yeteneklerini vurgulayan animasyonlarıyla oldukça sürükleyici bir akışa sahip. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı gerekiyor.

reklamlar

Seven Knights Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: