Order & Chaos 2 ikon

Order & Chaos 2 APK

v3.1.0j

Android oyunları içerisindeki en büyük MMORPG oyunu Order & Chaos 2 ile fantastik bir hikaye sizleri bekliyor.

 

Ork, insan, elf, mendel ve kratan ırklarından birisini seçerek başlayacağınız Order & Chaos 2 yolculuğunda kavminizin kurtuluş yolunu açmak için gerçek zamanlı oyunculara karşı savaşıyorsunuz. Oyunun en etkileyici yanı fantastik karakterler ve büyüleyici grafikler. En geniş MMORPG haritaları da ayrıca Order & Chaos 2'nin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

 

Gameloft'un baştan aşağı yenilediği oyunda MMO arenasına ek olarak PvP modu da bulunuyor. Karanlık zindanlarda geçen PvP modu genelde görev tamamlama üzerine ilerliyor. Özellikle karakterinizin gelişmesini sağlayacak yetenek kilitlerini bu bölümdeki görevleri tamamlayarak açabilirsiniz. MMO haritası daha zorlu olduğu için, PvP modunda daha rahat ödül kazanıyorsunuz.

 

Order & Chaos 2'nin haritası açık dünya olarak tasarlanmış. Bu nedenle her savaş yeni ve farklı bölgelerde gerçekleşiyor. 3 boyutlu mükemmel grafiklerle desteklenen savaş alanları kesinlikle oyunun fantastik kurgusunu tamamlayıcı nitelikte. Order & Chaos 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek sürükleyici savaştaki yerinizi hemen alabilirsiniz. APK dosyasını kurduktan sonra oyun yaklaşık 1 GB DATA dosyası indiriyor. Bu indirme işlemi için Wi-Fi ağına bağlı olmanızı tavsiye ederiz. İyi oyunlar.

Order & Chaos 2 ekran görüntüleri Order & Chaos 2 ekran görüntüleri Order & Chaos 2 ekran görüntüleri Order & Chaos 2 ekran görüntüleri Order & Chaos 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder