Pickle Pete: Survivor ikon

Pickle Pete: Survivor APK

v1.7.1

Pickle Pete: Survivor Açıklama

Pickle Pete: Survivor APK, Android için geliştirilen heyecan dolu bir nişancı oyunudur.


Turşuların savaştığını hiç gördünüz mü? Görseniz de görmeseniz de Pickle Pete: Survivor oyununda turşuların hayatta kalma mücadelesine ortak olmaya hazır olun. Hayatta kalmak için ihtiyaçları olan panzehirin peşine düşen turşular aksiyon dolu bir maceraya atılıyor. Otomatik ateşleme mekanizmasıyla geliştirilen oyunda turşuların hayatta kalması için iyi nişan almaya ihtiyacı var. Turşuları kontrol ederek nişan alın, ateşleyin ve bölümü kazanın.


Dodge Roll tarzı yeteneklerle donatacağınız turşuların cephaneliği gayet geniş. Çeşitli silahları tepeden tırnağa kuşanan turşularla savaşmak oldukça eğlenceli. Her bölümde yok etmeniz gereken bir sürü düşmanla karşılaşacaksınız. Patron savaşlarında ve düşmanlarla çarpışırken kullanabileceğiniz sayısız mühimmata sahipsiniz. Turşuların hayatta kalması için bu silahları kullanmaktan çekinmeyin. Oynaması oldukça keyifli ve eğlenceli olan Pickle Pete: Survivor ücretsiz bir Android oyun. Pickle Pete: Survivor APK dosyasını Cepde üzerinden şimdi indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pickle Pete: Survivor ekran görüntüleri Pickle Pete: Survivor ekran görüntüleri Pickle Pete: Survivor ekran görüntüleri Pickle Pete: Survivor ekran görüntüleri Pickle Pete: Survivor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.1

GeliştiriciFrojo Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi02.07.2023 - 16:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme17

Dosya boyutu 184 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11464

GÜVENLİKİndireceğiniz Pickle Pete: Survivor APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.frojo.pickle

APK imzası: ae158300d1e65f7a72f716e0d6198db23dd50aaf

Pickle Pete: Survivor nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pickle Pete: Survivor APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder