Postknight ikon

Postknight

v2.2.15

Rol yapma tabanlı Postknight, küçük şövalyelerle zorlu bir yolculuğa çıkacağınız sürükleyici bir oyun.

 

Görkemli krallığın tehlike altına girmesiyle başlayan oyun hikayesinde kritik görevler size düşüyor. Oyundaki amacınız, yöneteceğiniz Postknight şövalyesiyle bu tehlikeye karşı mücadele etmek ve krallığı kurtarmak. Sürekli bir yol ilerlemesi kurgusuyla oynayacağınız oyunda krallığı kurtarmak için karşınıza çıkan düşmanları yok etmek ve görevleri başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Görevleri tamamladıkça hem seviyeniz yükseliyor hem de yeni bölümlerin kilitleri açılıyor. Her yeni bölüm daha zorlu görevleri içerdiği için şövalyenizin yeteneklerini geliştirmeniz gerekiyor.

 

Oyun RPG tabanlı olduğu için her yetenek ve her silah için farklı geliştirme seçenekleri bulunuyor. Şövalyenizin sahip olduğu yeteneklerin hangisini geliştirmek istiyorsanız, istediğinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca savaş dolu yolculuk sırasında size özel güçler kazandıracak sürprizlerle de gücünüzü arttırabilirsiniz. Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. APK dosyasını indirerek bu sürükleyici savaşta şövalyenizle birlikte yer alın ve krallığı kurtarın. İyi oyunlar.

Postknight ekran görüntüleri Postknight ekran görüntüleri Postknight ekran görüntüleri Postknight ekran görüntüleri Postknight ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yerelleştirme seçenekleri güncellenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.15

GeliştiriciKurechii

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi23.12.2017 - 14:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme93

Dosya boyutu 71.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8043

Güvenlik seçicileri
Postknight eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Postknight versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder