Battle Breakers ikon

Battle Breakers APK

v1.80.1

Battle Breakers Açıklama

Battle Breakers ile süper güçlere sahip kahramanların hikayesine ortak olun.


Uzaydan gelen canavarlar dünyanın en büyük kahramanlarını hapsetmiştir. Hem dünyayı hem de kahramanları kurtarmak için büyük bir macera Battle Breakers'in hikayesini oluşturuyor. Dünyayı ve kahramanları kurtarmak için sizin de birçok göreviniz var. Kendi ekibinizi kurun ve maceradaki yerinizi alın.


Canavarlara karşı girişeceğiniz bu fantastik hikayede volkan, orman ve buzullardan oluşan binlerce zindan ve patron savaşları sizi bekliyor. Özel yeteneklere sahip karakterlerinizi bu büyük savaşa hazırlayın ve gerçek zamanlı olarak savaşın. Taktik RPG sistemi üzerine geliştirilen oyunda her savaşçının birçok farklı yetenek kombinasyonu var. Hepsini özel olarak geliştirerek savaştaki etkinizi fazlasıyla gösterebilirsiniz.


Epic Games stüdyosunun geliştirdiği Battle Breakers tamamen ücretsiz bir oyun. Battle Breakers APK dosyasını indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Battle Breakers ekran görüntüleri Battle Breakers ekran görüntüleri Battle Breakers ekran görüntüleri Battle Breakers ekran görüntüleri Battle Breakers ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.80.1

GeliştiriciEpic Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi15.11.2019 - 17:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme12

Dosya boyutu 93.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9983

GÜVENLİKİndireceğiniz Battle Breakers APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.chairentertainment.BattleBreakers

APK imzası: 5d7f26c564cd63025551d90aa3d8c89e4cb95786

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder