Battle Breakers ikon

Battle Breakers APK

v1.80.1

Battle Breakers ile süper güçlere sahip kahramanların hikayesine ortak olun.


Uzaydan gelen canavarlar dünyanın en büyük kahramanlarını hapsetmiştir. Hem dünyayı hem de kahramanları kurtarmak için büyük bir macera Battle Breakers'in hikayesini oluşturuyor. Dünyayı ve kahramanları kurtarmak için sizin de birçok göreviniz var. Kendi ekibinizi kurun ve maceradaki yerinizi alın.


Canavarlara karşı girişeceğiniz bu fantastik hikayede volkan, orman ve buzullardan oluşan binlerce zindan ve patron savaşları sizi bekliyor. Özel yeteneklere sahip karakterlerinizi bu büyük savaşa hazırlayın ve gerçek zamanlı olarak savaşın. Taktik RPG sistemi üzerine geliştirilen oyunda her savaşçının birçok farklı yetenek kombinasyonu var. Hepsini özel olarak geliştirerek savaştaki etkinizi fazlasıyla gösterebilirsiniz.


Epic Games stüdyosunun geliştirdiği Battle Breakers tamamen ücretsiz bir oyun. Battle Breakers APK dosyasını indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Battle Breakers ekran görüntüleri Battle Breakers ekran görüntüleri Battle Breakers ekran görüntüleri Battle Breakers ekran görüntüleri Battle Breakers ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder