Lionheart: Kara Ay ikon

Lionheart: Kara Ay

v2.0.5

Lionheart: Kara Ay, Android için geliştirilmiş inanılmaz grafik ve animasyonları ile yepyeni bir RPG oyunudur.

 

Farklı karakterler ve yaratıklardan oluşan şampiyonlardan güçlü bir ordu kurarak başlayacağınız oyunda fantastik bir hikayeye katılıyor ve stratejik savaşlara tanıklık ediyorsunuz. Oyunun hikayesi Ruh Muhafızının yenilmesi üzerine başlıyor. Yenilgiden sonra fantastik dünyayı saran karanlığa karşı mücadele ediyor, Ruh Muhafızı'nın torunları Timothy ve Natalia ile birlikte harekete geçiyorsunuz.

 

Lionheart'ın fantastik dünyasında Rose Elf okçular, insani büyücüler, Centaur savaşçıları, ayılar, böcekler ve kuşlar gibi birçok canlı türü var. Tüm karakterler takımınızda savaşmaya hazır, yapmanız gereken tek şey onları takımınıza dahil etmek ve yeteneklerini kulanmak. Oyundaki savaşlar genel olarak takım savaşları halinde ilerliyor. Her karakterin kendine ait bir hikayesi olduğu için, yetenekleri de birbirinden farklı. Savaş alanında kullanacağınız yeteneklerle düşmanlarınızı yerle bir etmeye çalışın.

 

Cheetah Games stüdyosunun geliştirdiği Lionheart: Kara Ay, Android RPG oyunları arasında fantastik kurgusu ve geniş oyun içeriği ile kısa sürede popüler olmuş durumda. Lionheart: Kara Ay APK dosyasını hızlı ve ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler. 

Lionheart: Kara Ay ekran görüntüleri Lionheart: Kara Ay ekran görüntüleri Lionheart: Kara Ay ekran görüntüleri Lionheart: Kara Ay ekran görüntüleri Lionheart: Kara Ay ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.5

GeliştiriciCheetah Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.04.2019 - 15:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme5

Dosya boyutu 66.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9542

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder