Realm Grinder ikon

Realm Grinder APK

v3.3.1

RPG tabanlı Realm Grinder oyunu sizi krallığınızı büyütmeye davet ediyor. Realm Grinder APK dosyasını indirin ve krallık görevini üstlenin.

 

Oyunun başında görevlere küçük bir beylik olarak başlıyorsunuz ancak, beyliğinizi büyük bir krallığa çevirecek geniş bir içerik sizleri bekliyor. Tabi bu durumda en çok ihtiyacınız olan şey para. Bunu da doğa kaynaklarını kullanarak ve diğer krallıklarla ticaret yaparak kazanıyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta diğer krallıkların size düşmanlık yapma ihtimali. Oyunda her krallık birbirine rakip ve topralarını yağmalayıp zenginliğini ele geçirmek için savaşabiliyor. Bu nedenle ticaret yaparken ordunuzu sürekli geliştirmeniz ve savaşa hazır tutmanız gerek.

 

Realm Grinder'i diğer imparatorluk yönetiminden ayıran bazı özellikler var. Fantastik dünyadan bildiğimiz elf ve iblis karakterlerinin oyunda yer alması buna güzel bir örnek. Ordunuzu bu tür sıradışı karakterlerle güçlendirmek biraz zor olsa da krallığınızı bunu yapacak güce ulaştırmak sizin elinizde.

 

Kongregate stüdyosunun geliştirdiği Realm Grinder'in grafik kalitesi gayet başarılı ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Piksel tarzı grafikleri sayesinde de oyuncuların beğenisini kazanmış durumda. Ücretsiz olarak Realm Grinder APK dosyasını indirin ve RPG tabanlı krallığınızı yönetmeye başlayın. İyi oyunlar.

Realm Grinder ekran görüntüleri Realm Grinder ekran görüntüleri Realm Grinder ekran görüntüleri Realm Grinder ekran görüntüleri Realm Grinder ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder