Crusaders Quest ikon

Crusaders Quest APK

v4.14.0.KG

Crusaders Quest gizemli cadıların işgal ettiği topraklarda geçen bir epik macera oyunudur.

 

Hasla adı verilen gizemli toprakları işgal eden cadılara karşı mücadele verdiğiniz oyunda, hem cadıların ellerindeki toprakları hem de esir düşen tanrıçaları kurtarmak için mücade ediyorsunuz. Çevrimiçi olarak gerçek zamanlı oynayacağınız oyuna kendi ordunuzu kurarak mücadeleye başlıyorsunuz. Ordunuzla katılacağınız savaşlarda tanrıçaların üstün güçleri ve 200 farklı kahraman size eşlik ediyor. Tabii ki bu güçler seviyenize göre değişebiliyor. Ne kadar çok yüksek seviyeye sahip olursanız o kadar güçlü üstün yetenekleri kullanabiliyorsunuz.

 

16-bit piksel grafiklerle geliştirilen oyunda animasyonlar dahil olmak üzere her detay yüksek kaliteyle oyunculara sunuluyor. Akıcı oyun hikayesi sayesinde sıkılmadan oynayacağınız rol yapma oyunu Crusaders Quest'e ait APK dosyasını indirerek ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Crusaders Quest ekran görüntüleri Crusaders Quest ekran görüntüleri Crusaders Quest ekran görüntüleri Crusaders Quest ekran görüntüleri Crusaders Quest ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

2 yeni kahraman eklenmiş,

2 yeni silah türü eklenmiş,

Arayüz geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder