Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Rol Yapma Oyunları » Crusaders Quest

Crusaders Quest

v3.8.5.KG
reklamlar
Crusaders Quest
Crusaders Quest ekran görüntüleri Crusaders Quest ekran görüntüleri Crusaders Quest ekran görüntüleri Crusaders Quest ekran görüntüleri Crusaders Quest ekran görüntüleri Crusaders Quest tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Crusaders Quest Açıklama

Crusaders Quest gizemli cadıların işgal ettiği topraklarda geçen bir epik macera oyunudur.

 

Hasla adı verilen gizemli toprakları işgal eden cadılara karşı mücadele verdiğiniz oyunda, hem cadıların ellerindeki toprakları hem de esir düşen tanrıçaları kurtarmak için mücade ediyorsunuz. Çevrimiçi olarak gerçek zamanlı oynayacağınız oyuna kendi ordunuzu kurarak mücadeleye başlıyorsunuz. Ordunuzla katılacağınız savaşlarda tanrıçaların üstün güçleri ve 200 farklı kahraman size eşlik ediyor. Tabii ki bu güçler seviyenize göre değişebiliyor. Ne kadar çok yüksek seviyeye sahip olursanız o kadar güçlü üstün yetenekleri kullanabiliyorsunuz.

 

16-bit piksel grafiklerle geliştirilen oyunda animasyonlar dahil olmak üzere her detay yüksek kaliteyle oyunculara sunuluyor. Akıcı oyun hikayesi sayesinde sıkılmadan oynayacağınız rol yapma oyunu Crusaders Quest'e ait APK dosyasını indirerek ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Crusaders Quest Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: