LoTR: Heroes of Middle-earth™ ikon

LoTR: Heroes of Middle-earth™ APK

v1.3.0.1229650

LoTR: Heroes of Middle-earth™ Açıklama

LoTR: Heroes of Middle-earth™ oyunu ile orta dünyanın karanlık hikayesine katılın.


J. R. R. Tolkien tarafından yazılan roman ve bu romana göre çekilen Yüzüklerin Efendisi filminden esinlenerek geliştirilen oyun sizleri sürükleyici bir hikayeye davet ediyor. Oyun hikayesine göre Orta Dünya'da geliştirilmiş üstün güçlere sahip bir yüzük keşfedilmiş. Bu yüzük sahibine üstün güçler kazandırıyor. Oyuncu olarak yüzün verdiği gücü nasıl kullanacağınız size kalmış. Yüzüğü ister iyilik için kullanın, isterseniz kötülük için kullanın. Yüzüğü kullanma amacınız, oyunun hikayesini tercihinize göre şekillendiriyor.


Oyun içerisinde Elfler, Sihirbazlar, Cüceler, Goblinler, Hobbitler ve diğer türden ırklar yer alıyor. Yüzüğü ele geçirme ve yok etme amacına sahip olan bu ırklar sürükleyici bir hikayede karşı karşıya geliyor. Yapacağınız tercihe göre kendi takımınızı kuracak ve yüzüğün gücünü keşfedeceksiniz. RPG yani rol yapma tabanlı geliştirilen oyunda fantastik bir sıra tabanlı strateji mücadelesine katılacaksınız. PvP ve PvE tabanlı oyun modlarında gerçek oyunculara karşı mücadele ederken yüzüğün verdiği güçten ilham almayı unutmayın. Bu, sizi savaşta her zaman öne geçirecektir.


LoTR: Heroes of Middle-earth oyununda tüm karakterleri toplamak oldukça maharet istiyor. Bu nedenle oyunu oynarken sabırlı olmanız şart. Özellikle savaşçı yeteneği gelişmiş ırklardan takımınızı toplarsanız savaşlarda daha avantajlı olduğunuzu belirtelim. Bölümleri geçtiğiniz zaman her karakterin kendine özgü yeteneklerini geliştirme şansınız olacak. Bu geliştirmeyi tamamlayarak takım gücünüzü daha da artırabilirsiniz.


Electronic Arts ekibi tarafından geliştirilen bu fantastik RPG oyunu, strateji ve savaş kurgusuna dayalı oyunları seven kullanıcılar için oldukça başarılı bir deneyim sunuyor. Yüzüklerin Efendisi efsanesini Android oyunu ile yaşamak istiyorsanız LoTR: Heroes of Middle-earth APK dosyasını ücretsiz indirip kurun ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

LoTR: Heroes of Middle-earth™ ekran görüntüleri LoTR: Heroes of Middle-earth™ ekran görüntüleri LoTR: Heroes of Middle-earth™ ekran görüntüleri LoTR: Heroes of Middle-earth™ ekran görüntüleri LoTR: Heroes of Middle-earth™ ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.0.1229650

GeliştiriciElectronic Arts

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.03.2023 - 14:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme10

Dosya boyutu 217 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11303

GÜVENLİKİndireceğiniz LoTR: Heroes of Middle-earth™ APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ea.gp.capitalphx

APK imzası: c3cf543fc26e0f1c05ae9e5937da217853078836

LoTR: Heroes of Middle-earth™ nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. LoTR: Heroes of Middle-earth™ APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder