Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles ikon

Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles APK

v1.169.003

Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles Açıklama

Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles, PvP arenalarında gerçek zamanlı savaşlara katılacağınız fantastik bir aksiyon oyunu.


RPG ve PvP tabanlı geliştirilen Hero Wars, kaosa karşı çıkan kahramanların hikayesini konu alıyor. Dominion bölgesinde geçen oyun hikayesinde kendi kahramanınızla birlikte mücadele edecek ve topraklarınızı huzura kavuşturmak için PvP arenalarda savaşacaksınız. Aksiyon dolu savaşlarda öne çıkan özellik RPG sistemi. Karakterlerin kendilerine has yeteneklerini geliştirebilir ve rol yapma deneyimini en üst düzeye çıkartabilirsiniz.


Hero Wars'ta onlarca eşsiz kahraman karakter var. Eşsiz diyoruz çünkü her karakterin yeteneği birbirinden farklı. Savaşlardan kazanacağınız ödüllerle kendinize ait geniş bir kahraman koleksiyonu kurabilirsiniz. Bu sayede zor seviyelerdeki savaşlarda farklı yetenekleri kullanarak işinizi kolaylaştırmanızı sağlar. Özellikle patron savaşları, arcdemonslar ve cehennem karakterlerine karşı savaşlar oldukça çetin. Bu nedenle güçlü karakterlere sahip olmak ve yetenekleri geliştirmek çok önemli.


Aksiyon dolu oyun hikayesiyle öne çıkan Hero Wars'ın grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Akıcı bir oyun deneyimi için oyun geliştiricisi en az 2 GB RAM öneriyor. Hero Wars APK dosyasını ücretsiz indirerek kahramanların kaosa karşı verdiği savaşlara katılmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Hero Wars APK son sürüm güncellemesinde bahar mevsimine özel yeni içerikler eklenmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles ekran görüntüleri Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles ekran görüntüleri Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles ekran görüntüleri Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles ekran görüntüleri Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.169.003

GeliştiriciNEXTERS GLOBAL LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi01.07.2020 - 15:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme37

Dosya boyutu 94.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10487

GÜVENLİKİndireceğiniz Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nexters.herowars

APK imzası: 157c338ca8a1bba391f39ac7a975a564444e26c7

Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles versiyonları:
  • 1. Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles v1.139.005
  • 2. Hero Wars – Hero Fantasy Multiplayer Battles v1.72.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder