Dans Okulu Hikayeleri - Dans Hayalleri Gerçekleşiyor ikon

Dans Okulu Hikayeleri - Dans Hayalleri Gerçekleşiyor APK

v1.1.9

Dans Okulu Hikayeleri - Dans Hayalleri Gerçekleşiyor Açıklama

Dans Okulu Hikayeleri, Android için geliştirilmiş oldukça eğlenceli ve hareketli bir oyun.

 

Hiç sahnede dans ettiğini, sahne ışıklarının üzerinde olduğunu,kalabalıkları çılgına çevirdiğini hayal etin mi? Şimdi yarışma sırası sende – sen yükselen bir yıldızsın! Seçkin ve Ünlü Dans Akademisi’nde br adım öne çıkmak ve dans etmek için kabul edildin - ve şimdi GERÇEKTEN zorlu bir çalışma başlıyor.

 

Yeni dans okulun çok katı - bir adım öne çıkman ve öğretmenlerini ve başladığından beri seninle ilgili şüpheleri olan okul müdürünü hayran bırakman gerekiyor. Baleyle mi yoksa hip hop dans ile mi ilerleyeceksin? Karar vermen ve dans stüdyosunda dermansız kalana kadar dans etmen gerekiyor. Dans sınıflarını seç ve yeni bale, hip hop dans, caz ve Latin dansı hareketlerinde ustalaş.

 

Crazy Labs stüdyosunun geliştirdiği Android oyun tamamen ücretsiz sunuluyor. Dans Okulu Hikayeleri APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dans Okulu Hikayeleri - Dans Hayalleri Gerçekleşiyor ekran görüntüleri Dans Okulu Hikayeleri - Dans Hayalleri Gerçekleşiyor ekran görüntüleri Dans Okulu Hikayeleri - Dans Hayalleri Gerçekleşiyor ekran görüntüleri Dans Okulu Hikayeleri - Dans Hayalleri Gerçekleşiyor ekran görüntüleri Dans Okulu Hikayeleri - Dans Hayalleri Gerçekleşiyor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.9

GeliştiriciCrazy Labs by TabTale

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi06.04.2019 - 14:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme89

Dosya boyutu 275 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9527

GÜVENLİKİndireceğiniz Dans Okulu Hikayeleri - Dans Hayalleri Gerçekleşiyor APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.crazylabs.dance.school

APK imzası: 7f9622a22240c5ad853ac4c12fb1c1e2c4eab92c

Dans Okulu Hikayeleri - Dans Hayalleri Gerçekleşiyor nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dans Okulu Hikayeleri - Dans Hayalleri Gerçekleşiyor APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder