Albion Online ikon

Albion Online APK

v1.20.070.232934

Albion Online Açıklama

Albion Online APK, MMORPG arenasında PvP ve PvE savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir Android oyun.


Açık bir dünya üzerinde fethedilecek sınırsız bölge var. Albion Online oyununda bu bölgelerin hepsini fethetmek için gerçek oyunculara karşı mücadele edecek, arena savaşlarına kozlarınızı paylaşacaksınız. Heyecan verici oyun kurgusuyla dikkat çeken oyunda savaşçıların yeteneklerinden ihtiyaçlarına kadar her şeyi siz kontrol ediyorsunuz. Örneğin, açık dünyayı keşfederken askerlerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için bir çiftlik kuracak ve burada hayvan yetiştireceksiniz. Bunun dışında Avalon Yolları'na giderek savaşları kendinize çekecek, kırmızı ve siyah bölgelerde ganimetleri toplayacaksınız. Ama oyundaki asıl göreviniz her zaman savaşmak. İster tek başınıza isterseniz de takım halinde yeni bölgeleri fethetmek için strateji dolu savaşlar sizleri bekliyor.


Oyunun özellikleri açık dünya ile sınırlı değil. Bu oyun çapraz platform desteğine sahip ve bu sayede hem bilgisayar hem de mobil platformlarda oynanabiliyor. Bu durum oyuncuların yetenek ve güçlerini etkilemiyor. Çünkü her karakterin savaş uzmanlık seviyesini geliştirmek her iki platformda da mümkün. Ayrıca güçlü zırhlardan savaş aletlerine kadar oyundaki her öğe geliştirilebilir durumda. Bu sayede karakterlerin güçleri dengede kalıyor.


Albion Online oyunundaki dövüş sistemi sınıfsız şekilde geliştirilmiş. Karakteriniz için seçeceğiniz silah ve zırh türleri savaş yeteneklerini belirleyen tek unsur. Bu nedenle savaş ekipmanlarınızı sürekli güncel tutmanız, güçlenmek için tüm geliştirmeleri zamanında yapmanız gerekiyor. Son olarak bahsetmemiz gereken bir diğer özellik ise Lonca sistemi. İster arkadaşlarınızla kuracağınız isterseniz de diğer oyuncular tarafından kurulan loncalara katıldığınızda güçlerinizi birleştirebilir ve Albion dünyasını fethetmek için uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz.


Albion Online APK sürükleyici hikayesini kaliteli grafiklerle desteklemiş. Çarpıcı animasyonlar ve akıcı görüntülerle sizi büyüleyen oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Albion Online APK dosyasını şimdi indirin ve Albion'un fantastik dünyasına giriş yapın. İyi oyunlar.

Albion Online ekran görüntüleri Albion Online ekran görüntüleri Albion Online ekran görüntüleri Albion Online ekran görüntüleri Albion Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.20.070.232934

GeliştiriciSandbox Interactive GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.10.2022 - 12:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 118 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11158

GÜVENLİKİndireceğiniz Albion Online APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.albiononline

APK imzası: 8b266d36991e4613f05029be58776be877f8fade

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder