Star Wars™: İsyan ikon

Star Wars™: İsyan APK

v3.0.1

Star Wars™: İsyan Açıklama

Film serisiyle milyonlarca hayranı olan Star Wars, Jedi’ın Dönüşü ve Güç Uyanıyor oyun serilerinin arasına İsyan'ı da ekledi. Kötü imparatorluğa karşı bir kahramana ihtiyaç duyan galakside, oyun karakterlerini RPG ile özel yetenek ve silahlarla donatarak gerçek zamanlı diğer oyuncularla isyan savaşında yerinizi alın.


Yeni gezegenler, özel donanımlar ve ekip arkadaşları dahil oyundaki birçok şeyi siz belirliyor ve yönetiyorsunuz. Böylece diğer oyuncularla birlikte evrenin geleceği size bağlı olacak. Star Wars İsyan'daki en güçlü silah olan ışın kılıcını bulmak için katılacağınız macerada kendi kahramınınızı yaratabilir veya siz de Star Wars'ın en önemli karakterlerinden olan Yeni Han Solo veya Boba Fett olabilirsiniz.

Star Wars™: İsyan ekran görüntüleri Star Wars™: İsyan ekran görüntüleri Star Wars™: İsyan ekran görüntüleri Star Wars™: İsyan ekran görüntüleri Star Wars™: İsyan ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.1

GeliştiriciKabam

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 yıl önce

Eklenme tarihi21.08.2016 - 18:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme838

Dosya boyutu 73.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7196

GÜVENLİKİndireceğiniz Star Wars™: İsyan APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kabam.swat

APK imzası: 5e2db772571f19513842a7173f80593b75f45ec8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.8

6 kullanıcı oyuna göre

Star Wars™: İsyan için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
barbar37377 yıl önce Star Wars™: İsyan v3.0.1 için
internetli mi
Ziyaretçi6 yıl önce Star Wars™: İsyan v3.0.1 için
EEEEEVVVVVEEEEETTTTT