StoneAge World ikon

StoneAge World APK

v1.0.0.32.0

StoneAge World oyunu ile tarih öncesi dünyaya adım atın.


MMORPG tabanlı geliştirilen StoneAge World sıra tabanlı savaş sistemine sahip olan fantastik bir oyun. Hikayemiz, dinozor çağında bulunan Tectonika isimli bir bölgede geçiyor. Şimdilerde yaşamayan birçok hayvanın yer aldığı bu bölgede ilkel bir kabileyi kontrol edecek ve onların gelişimini sağlamak için görevleri tamamlamaya çalışacaksınız.


Oyun aslında bir Android savaş oyunu ama arkasında geniş bir hikaye var. Bu hikayede size düşen görev, kabilenin yerleşik hayatı keşfetmesine yardımcı olmak. Tarla ekerek meyve ve sebze üretmek, savaş malzemeleri üretmek, yabani hayvanları evcilleştirerek onları kullanmak gibi ilkel görevleriniz var. Oyun dinozor çağına gidecek kadar eski bir hikayeye sahip olduğu için, özellikle dinozorlar oyunda önemli bir yere sahip. Onlarla ayrı ve özel olarak ilgilenmeniz gerekiyor.


StoneAge World'de her oyuncu kabilesinin geleceğini korumak zorunda. Bu yüzden birbirlerinin yerlerini ele geçirmek için MMO arenalarında sıra tabanlı savaşlara katılıyor. Savaşlar genellikle evcilleştirilen yabani hayvanlar aracılığıyla yapılıyor. Savaşması için yetiştireceğiniz her hayvan kabileniz için çok önemli, bunu unutmayın.


Netmarble ekibinin geliştirdiği bu oyun fantastik hikayesi ve akıcı oyun kurgusu ile gayet başarılı bir deneyim sunuyor. MMORPG tabanlı oyunları seviyorsanız, bu oyun sizin için iyi bir seçim olacaktır. StoneAge World APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek tarih öncesi çağda yaşayan kabilenizi kontrol etmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

StoneAge World nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. StoneAge World APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
StoneAge World ekran görüntüleri StoneAge World ekran görüntüleri StoneAge World ekran görüntüleri StoneAge World ekran görüntüleri StoneAge World ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder