Pokemon Quest ikon

Pokemon Quest APK

v1.0.0

Pokemonlar bu sefer RPG tabanlı Pokemon Quest oyunuyla yeni bir maceraya çıkıyorlar.

 

Piksel, yani küp şeklindeki grafiklerle dikkat çeken oyunda Pokemonların yaşadığı toprakları keşfederek kaynakları topluyor ve pokemonlarınızı geliştirmeye çalışıyorsunuz. Sizin gibi gerçek oyuncuların kontrol ettiği diğer pokemonlarla karşılaşma ihtimaliniz olduğu için savaşa her zaman hazırlıklı olmanızda fayda var. Kaynakları hızlıca toplayıp pokemonlarınızı hemen geliştirirseniz savaştaki işiniz tabii ki daha kolay oluyor.

 

The Pokemon Company ekibi daha önceki Android pokemon oyunlarında arttrıılmış gerçeklik kullanmıştı ancak Pokemon Quest oyunu sadece sanal olarak geliştirilmiş. Yani ücretsiz APK dosyasını indirip kurmanız oyunu oynamak için yeterli oluyor. Cepde üzerinden Pokemon Quest APK dosyasını indirerek pokemonların yeni dünyasını keşfe çıkabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pokemon Quest nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pokemon Quest APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pokemon Quest ekran görüntüleri Pokemon Quest ekran görüntüleri Pokemon Quest ekran görüntüleri Pokemon Quest ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder