Evil Lands: Online Action RPG ikon

Evil Lands: Online Action RPG APK

v2.3.1

Evil Lands: Online Action RPG Açıklama

Evil Lands: Online Action RPG APK, MMORPG tarzında geliştirilmiş fantastik bir rol yapma oyunudur.


Evil Lands, kötü kahramanlara karşı mücadele edeceğiniz sürükleyici bir oyun. Silahınızı kuşanın ve kötülükle savaşta yerinizi alın. Açık dünya harittasına sahip olan oyun hikayesine göre gizli canavarlara, ejderhalara ve boss yaratıklara karşı mücadele edeceksiniz. Karakterinizi seçtikten sonra görevlere başlayacağınız oyun içerisinde dünyayı kurtarmak için sürükleyici bir maceraya atılacaksınız. Bu macerada MMORPG tabanlı savaşlarda sürükleyici bir hikaye sizi bekliyor. Kendi barınağınızı inşa edin, ormandan ve çevre bölgelerden kaynaklarınızı toplayın, silahlarınızı yapın ve savaşın.


Dünyanın dört bir yanından oyuncular Evil Lands'te kötü karakterlere karşı güç birliği yapıyor. Siz de isterseniz arkadaşlarınızla birlikte ya da diğer oyuncuların takımlarına katılarak oyunu oynayabilirsiniz. Dünyayı kurtarmak için güç birliği oldukça önemli. Özellikle tek başınıza yenemeyeceğiniz kötü canavarlara ve bosslara karşı savaşta takım gücü olması gerekiyor. Oyunda MMORPG modlarının yanında, PvP ve CO-OP modları da bulunuyor. Her modun hikayesi ve kurgusu oyunu yaşamanızı sağlıyor. Bu sayede oyunu oynarken heyecan dolu zamanlar geçiriyorsunuz.


Gerçek zamanlı RPG oyunlarını sevenler için Evil Lands kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir Android oyun. Kaliteli grafiklerle desteklenen sürükleyici hikayeye sahip olan bu oyunu oynamak için Evil Lands APK dosyasını şimdi indirin ve kurun. İyi eğlenceler.

Evil Lands: Online Action RPG ekran görüntüleri Evil Lands: Online Action RPG ekran görüntüleri Evil Lands: Online Action RPG ekran görüntüleri Evil Lands: Online Action RPG ekran görüntüleri Evil Lands: Online Action RPG ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.1

GeliştiriciRage Quit Games LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi24.03.2023 - 20:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1

Dosya boyutu 150 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11336

GÜVENLİKİndireceğiniz Evil Lands: Online Action RPG APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ragequitgames.evillands

APK imzası: 52cf35d6b93992890dbaad0f653b9389287a4ef8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder