Hotel Hideaway ikon

Hotel Hideaway APK

v3.0

Hotel Hideaway sosyal ilişkilerin bol olduğu eğlenceli bir rol yapma oyunu.

 

 

Hotelde geçen oyun kurgusu, yöneteceğiniz karakterlerle birlikte diğer hotel misafirleri ile sosyal etkiletişime geçip eğlenceli aktivitelere katılacağınız canlı bir dünya sunuyor. Bu kurguda yerine getirmeniz gereken görevler ise karakterlerinizi geliştirmek üzerine kurulmuş. Şık giyinmek, dans yetenekleri sergilemek ve eğlence odaklı günlük görevler karakterinizi yansıtması için yerine getirmeniz gereken görevler arasında yer alıyor.

 

Hotel Hideaway'in en önemli özelliği oyun kurgusunun dizi tadında işlenmiş olması. Yüksek kaliteli grafiklerle desteklenen sürükleyici hikayede yerinizi almak ve karakterinizle ilgilenmeye başlamak için Hotel Hideaway APK dosyasını indirip oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Hotel Hideaway ekran görüntüleri Hotel Hideaway ekran görüntüleri Hotel Hideaway ekran görüntüleri Hotel Hideaway ekran görüntüleri Hotel Hideaway ekran görüntüleri

Yorumlar

Hotel Hideaway için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Sudenazertas20082 yıl önce Hotel Hideaway v3.0 için
Oyun nedense tabletten oynanmiuor bunu için bi çözüm bulurmusnz