Destiny Knights ikon

Destiny Knights APK

v25.9.1

Destiny Knights Açıklama

Sürükleyici RPG kurgusuyla dikkat çeken Destiny Knights oyunuyla dünyanın kaderi sizin elinizde.

 

Muhteşem yeteneklere sahip 6 karakterle oynayacağınız oyunda dünyayı kötülükten kurtarmak için karanlık zindanlarda ve fantastik coğrafyalarda nefes kesen savaşlara katılacak ve iyiliği tekrar dünyaya yaymaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde Carol'ın Sınavları, Jack'in Bulmacası, Birlik Baş Düşmanı, Devin Zindanı ve Soylu Zindan olmak üzere 5 farklı oyun modu var. Her bölümün farklı içeriklerle gelmesi oyunu daha eğlenceli kılarken sıkılmadan da oynamanızı sağlıyor.

 

Oyunun başında karakterlerinizin özellikleri ve güçleri düşük seviyeden geliyor ancak, hem savaştan kazanacağınız hem de arenalardan toplayacağınız özel sandıklarla karakterlerinizi güçlendirebiliyorsunuz. Özellikle Soylu Zindan bölümü 6 kişilik mücadele ekibinizi tamamlamanızı sağlayan ve özel karakterleri bulacağınız en temel bölüm durumunda.

 

Android RPG oyunları ile kendisini kanıtlayan netmarble ekibinin geliştirdiği Destiny Knights, konsol kalitesinde grafiklerle oldukça sürükleyici bir oyun kurgusu yakalamayı başarmış. Destiny Knights APK dosyasını ücretsiz indirerek dünyayı kurtarmak için savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Destiny Knights ekran görüntüleri Destiny Knights ekran görüntüleri Destiny Knights ekran görüntüleri Destiny Knights ekran görüntüleri Destiny Knights ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv25.9.1

GeliştiriciNetmarble

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi13.09.2018 - 13:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme7

Dosya boyutu 72.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8996

GÜVENLİKİndireceğiniz Destiny Knights APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netmarble.destiny

APK imzası: 8f72e69fe17646fbdf2ec371dc93cfdf8f91116a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder