Destiny Knights ikon

Destiny Knights APK

v25.9.1

Sürükleyici RPG kurgusuyla dikkat çeken Destiny Knights oyunuyla dünyanın kaderi sizin elinizde.

 

Muhteşem yeteneklere sahip 6 karakterle oynayacağınız oyunda dünyayı kötülükten kurtarmak için karanlık zindanlarda ve fantastik coğrafyalarda nefes kesen savaşlara katılacak ve iyiliği tekrar dünyaya yaymaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde Carol'ın Sınavları, Jack'in Bulmacası, Birlik Baş Düşmanı, Devin Zindanı ve Soylu Zindan olmak üzere 5 farklı oyun modu var. Her bölümün farklı içeriklerle gelmesi oyunu daha eğlenceli kılarken sıkılmadan da oynamanızı sağlıyor.

 

Oyunun başında karakterlerinizin özellikleri ve güçleri düşük seviyeden geliyor ancak, hem savaştan kazanacağınız hem de arenalardan toplayacağınız özel sandıklarla karakterlerinizi güçlendirebiliyorsunuz. Özellikle Soylu Zindan bölümü 6 kişilik mücadele ekibinizi tamamlamanızı sağlayan ve özel karakterleri bulacağınız en temel bölüm durumunda.

 

Android RPG oyunları ile kendisini kanıtlayan netmarble ekibinin geliştirdiği Destiny Knights, konsol kalitesinde grafiklerle oldukça sürükleyici bir oyun kurgusu yakalamayı başarmış. Destiny Knights APK dosyasını ücretsiz indirerek dünyayı kurtarmak için savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Destiny Knights ekran görüntüleri Destiny Knights ekran görüntüleri Destiny Knights ekran görüntüleri Destiny Knights ekran görüntüleri Destiny Knights ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder